Pixely (2015)

Pro fanatika do old school arcade her výborná zábava :) Ostatní nemohou nikdy pochopit.

Jurský svět (2015)

Velice slušná popcornovka.Pobavilo,polekalo,dojímalo,rozesmálo. Nic víc jsem nečekal. Viděno v kině 3D u tohoto filmu celkem nutnost.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Naprosto famozní šílené retro zběsilé postapokalyptické porno :-D Pastva pro moje oči..pro moje uši i pro moje vzpomínky na MadMax trilogii. Prostě masakr.Nutno vidět v kině.

Bídníci (1998)

Výborné zpracování velice emotivní doporučuji shlédnout.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Pěkný historický film s biblickou předlohou. Vizuálně ve 3D skvělé starověký Egypt jsem asi nikdy lépe zpracován neviděl.

Válka Roseových (1989)

Výborný film,skvělé herecké výkony. Douglas i Turner excelují..."jedna tabletka proti bolesti... a ta kočka mohla žít!!" :-D

Chraň nás od zlého (2014)

Čekal jsem něco ve stylu Se7ev ale dostalo se mi podprůměrného rádoby démonického horroru u kterého jsem se ani jednou neleknul a ani trochu nebál. A ty skladby Doors tím to zabili totálně :-D

Interstellar (2014)

Skvělé scifi s vlažným ale citlivým rozjezdem o to svižnější a brutálnější scifi jízda nás čeká potom. Věřím tomu že se najdou tací kterým to hlava nebrala a proto dali nízké hodnocení ale tento film je povinnost pro každého skalního fanouška scifi. Hudba je úžasná Hanz Zimmer je opravdu genius.

Lucy (2014)

super oddychovka :) trochu jiné scifi a zajímavé téma.