V oku tornáda (2014)

Strašně hloupej film.. jediné plus jsou zdařilé efekty ale ty to nezachrání ani náhodou..

Elysium (2013)

Pěkné scifi.. takhle přesně dopadneme.

Přeber si to (1999)

skvělá komedie výborné herecké výkony Niro je úžasný.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Parádní komedie u které jsem se skvěle bavil :-D moc jsem od toho neočekával ale tohle mě fakt dostalo.

Fair Play (2014)

Silný film ze sportovního prostředí okořeněný dobou mého dětství a mládí.Steroidová omerta působí depresivně až bezradně.Vrcholoví sportovci to asi opravdu neměli v té době moc lehké.

Bony a klid 2 (2014)

Dávám jednu hvězdičku jen za ty flashbacky prvního dílu .. jinak zkomolenina největšího kalibru a moje největší zklamání očekávání alespoň trochu důstojného pokračování jednoho z mých nejoblíbenějších filmů mého mládí za totáče.Krom toho nechápu proč tam vůbec hraje agátolízek Prachař když je film v 90% o alkoholikovi Skamene.Jít na TOHLE do kina mám pokaženej minimálně celej zbytek dne.

Rocky (1976)

Klasika ktera jen tak neomrzi skvely Stallone vyborny pribeh.Po dlouhe dobe jsem tento film poridil do sve sbirky Blu-ray a ani po tech letech neztraci nic ze sveho kouzla a pribehu o velkem srdci Rockyho.

Úsvit planety opic (2014)

Důstojné a zábavné pokračování mého oblíbeného prvního dílu.Fox má dobře našlápnuto na další díly.Tento restart opičí ságy se zatím velice daří.

Na hraně zítřka (2014)

Zábavní scifi která dokáže jak rozesmát tak přikovat do sedadel.Doporučuji fandům sci-fi.Jak to ten Cruise dělá že nestárne ? :))