Suspiria (1977)

jako malej jsem to viděl u sousedů na videu a pk s bál jít domů. Od té doby jsem tenhle snímek zařadil do své videotéky.

Mládeži nepřístupno (2013)

koukám že zdejším eruptovaným sucharům drsný fekal humor nevoní, mnoo hlavně že si můžou honit u kdejaké komiksové gigipatlaniny. Já dávám po 57. zhlédnutí, plných 100%

Terminator Genisys (2015)

Chudák Arnošt, tohle mu fakt na starý kolena neměli dělat :( A nejhoší na celém filmu je Otrůna Klárke, tváři se furt přiblble jak po lobotomii a drsnou Sáru ji nevěřím ani na sekundu. No a Kártny s Topolem ani nemluvě.

Terminator Salvation (2009)

Slizký nesympatický prkno Bale, nemá to to bejt ani batman, natožpak John Connor, kterýho se bojí všemocný Skynet! Vůbec tahle vypatlaná gigitálka, nepatří do Terminátor univerza!

Strach.com (2002)

po dlouhé době zábavná rodinná, romantická komedie.

Sedm statečných (2016)

Sedum multikulturních, aneb rýmejk rýmejku. Abych pravdu řekl tak původní jap. snímek, sedm samurajů, jsem viděl hodně dávno a šíleně se u toho nudil. Zato westernová klasika ze sympatickým obsazením, v čele s Yulkem, to bylo něco jíneho. Ale tohle, se opět nepovedlo, nemá to žádné kouzlo, jen zase ublížený černoušek, musí potrestat zlého bělocha. A k tomu mu pomáhá parta vietnamců, indyánů, Taclíků, Ethanů a bůhvíčeho... Doufám že bude i druhý díl, kde se k přeživší trojce přidají, Batman, Avatar, Pokémon a Melisa Mekkártny... Viděl bych to na čistý odpad, nicméně jsem se snad 2X zasmál, tak dám hodně slabou jednu....

Legenda o Tarzanovi (2016)

Další zbytečný rýmfejk..... Slabé dvě za SJL, Margotku a pana Válce.

Pravdivý příběh herečky (2014) odpad!

Hnusnějšího hrocha na hlavní roli, sehnat fakt nemohli. Chuděra Brit, ta musí v hrobě rotovat 57000 otoček za vteřinu.

Kniha džunglí (2016)

děti, ten cigoš byl taky umělej..... efekty pěkný, ale nic pro mě, těžká nuda. Slabá jedna.