Dívka v pavoučí síti (2018)

sice tam bylo dost zbytečných nelogických scén. Kdy mohla klidně ty záporáky v bezvědomí utratit už v půlce filmu, nicméně to rychle ubíhá a nenudil jsem se u toho. 70%

Dokonalost (2018)

Za mě hodně povedené, mám rád klasickou hudbu a mladý šťavnatý vazbičky. Horor to určit není ale je to svižné drama s hodně zvráceným humorem. 87%

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018) odpad!

původně jsem tohle sračkou vůbec nechtěl ztrácet čas. Ale měl jsem na hlídání fakany ti to chtěli vidět. Zvládnul jsem u toho uspoň ušít pouzdro na kudlu a vyleštot čepel. Je to nudná digisplácanina, se slizkou bukvicou v hl. roli. Odpad!!!!

Future World (2018)

Tak tohle byl velkej průser, zase si nějakej feťák léčil mindrák a musel tam narvat citečky, rodinný hovnoty a diskuze o bohu. Lucka Lojová, tam byla naprosto zbytečná a ten slizkej cigoš co hrál jejího synka, byl tak na facku lopatou na sníh. Nebejt naspídované Milušky Jogurtové a extra odpornýho padoucha Frantíkovic Jeníka, pár koziček a trochu digitální krve, tak dám odpad. 9%

Ghostland (2018)

docela príma pošušňáníčko

Greta - osamělá žena (2018)

njn já to říkám furt, že s poctivostí nedřív pojdeš a každý poctivý nálezce bude po zásluze potrestán. Tenhle typ filmů "ala Mysery nesmí chcípnót", mám fuckt rád. 63%

Halloween (2018)

Sama doma v domově důchodců. Co bude příště, Michal bude jezdit na elektrickým vozíku? Jamie rovnou upoutaná na lůžko a místo jekotu bude jen pípat ekágé. Nicméně podívat se na to dalo, neurazilo mě to ale ani nijak neohromilo. 57%

Heavy Trip (2018)

Po dlouhé době výborná hudební komedie. kulervoucí jízda 100%