Greta - osamělá žena (2018)

njn já to říkám furt, že s poctivostí nedřív pojdeš a každý poctivý nálezce bude po zásluze potrestán. Tenhle typ filmů "ala Mysery nesmí chcípnót", mám fuckt rád. 63%

Halloween (2018)

Sama doma v domově důchodců. Co bude příště, Michal bude jezdit na elektrickým vozíku? Jamie rovnou upoutaná na lůžko a místo jekotu bude jen pípat ekágé. Nicméně podívat se na to dalo, neurazilo mě to ale ani nijak neohromilo. 57%

Heavy Trip (2018)

Po dlouhé době výborná hudební komedie. kulervoucí jízda 100%

Hellraiser: Judgment (2018)

Pekelný rejdič je vážně dávno mrtvý, tahle série se ocitla hluboko pode dnem žumpy. Ani jsem na to vlastně už nechtěl koukat, ale nalákali mě na Nancy, fakt jsem se na ni těšil a prd. 9%

He's Out There (2018)

Voldemort prohání Yvonku s parchantama po chatě. Pak si udělá čajový dýchánek s dřevákama. Nic extra ale za Yvonku 1. navrch. 45%

Hmyz (2018)

Mám práci pana Švankmajera moc rád. Ale tohle už bylo na mě asi moc ártový, neboť véžně netuším co tímhle dílem chtěl říct. 1. symbolická za animace, jinak je to velkej odpad! 5,7%

Holmes a Watson (2018)

na můj vkus tam bylo málo fekálního humoru. Ale pobavilo mě to, v práci mi to rychlejš uteklo, tož ať nežeru 76%

Husí kůže 2: Ukradený Halloween (2018) odpad!

Nevím kerej krypl píše u těhle dětských blbostí žánr Horor. Je to obyčejná rodinná dysneyofka. Ani vtipný, ani strašidelný, prostě blbost pro 3. letý fakany.