Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Dřív jsem ten film rád neměl ale s odstupem času a asi po třetím shlídnutí musím uznat, že je to přesně takovej začátek, který si Star Wars zasloužej. Ano, je to dost dětský, o to zásadnějc ale potom vyznívají pozdější epizody. Jsem rád, že už jsem vyrostl z toho, aby mi pár scének pro mladší diváky nedokázalo zkazit celej film. Haters gonna hate

Once (2007)

Spíš než normální film jsem měl pocit že sleduju směs B-sides a rarit z natáčení kapely kterou nemam rád a fanouškovskejch videí z Youtube. Jak může tak hezká holka působit tak asexuálně? Navíc na mě působí dost zvrhle, že si její rodiče Hansarda domů zvali už když byla malá a on jim jí hned po dosažení plnoletosti začne šukat. No na druhou stranu to amatérský provedení mý svý kouzlo a ten konec je přesně to, co mi v romantickejch filmech chybí.

Jamie vaří rychlovky (2010) (pořad) odpad!

To se to machruje na znuděný maminy na mateřský, když mu všechny ingeredience nasypou do misek. Nechápu myšlenku dělat během půlhodiny menu o třech chodech, když musíš lítat jak fretka a dělat brambory v mikrovlnce! V českejch podmínkách je to celý spíše úsměvný a ne jen díky dementnímu dabingu (ani tak nemá Jamie moc širokou slovní zásobu - A to mě baví! řekne každou epizdou aspon 2x) - věty jako - obyčejného humusu už jste všichni určitě přejedění, tak si ho vylepšete mangovou pastou - v konfrontaci s českejma supermarketama působěj jako zlomyslnej vtip. ve výsledku bych musel strávit celej den po nákupech, vyjde to dráž než v restauraci a nádobí spotřebuju víc, než za celej týden běžnýho provozu. Méně je někdy více...

DonT Stop (2012)

Nic novýho pod sluncem, ale díky amatéřině herců je to vcelku symaptická a realistická podívaná. Jen ten Vyšus chudák doplatil na zbytečnou touhu režiséra být závažnej. Přitom je to právě ta civilnost, která je na filmu největší plus - podobnejch příběhů jen v jinejch kulisách se kolem odehrává spousty.

Nabít a zabít (2006)

Ta pátá hvězda je za původně zamýšlenej konec...

Komparz (2005) (seriál)

můžeš jí projet jako krysa drenážní rouru

Justice: Křížem krážem vesmírem (2008)

V ten moment kdy praští týpka flaškou po hlavě jsem si uvědomil, že víc než sympatický kaliči, kterejm se vyplnil sen - cestovat po světě, šoustat roštěnky a nemuset řešit prachy - se jedná spíš o samolibý kretény uplně odstřižený od reality. Tour manager je vyloženě debil a vona v podstatě i ta hudba je hrozně přehypovaná. Ta hodinka je tak maximum co bych toho snesl.

Nesvatbov (2010)

Já mam slabost pro ty primácký seznamovací "hledá se..." ... tohle je zhruba jako jeden dlouhej díl

Peříčko (1997) (pořad)

V dnešní době kdy stáhnout porno umí dítě dřív než si vytřít zadek je to dost mimo. Ale ty vzpomínky, kdy jsem furt čekal kdy už rodiče pujdou spát... a v tom nejlepšim vždycky přišla reklama na 0609 :-)