• Thriller

Tuláci (2023)

Tuláci-bubáci .-) No svatá krávo, jak todleto jen popsat... No fakt chudá černá černoška co nechce bejt černoškou je těžce psycho v prdeli, zanechá dva bubáky osudu a zdrhne do jiné dimense. STŘICH! O pár let později je zázračně multi bohatá, bílá (skoro) a vozí si prdel v nablejskaný kundolapce, má new family, skoro Kelly family no a vcelku super lajf, pořádá benefice...ne že bych věděl vo co de.. a tak nějak. A tak ji do toho lajfu vlítnou ty původní haranti (jakožety tuláci), pořád černý, vcelku vodrostlý, vodrzlý a poněkud nenápadně se ten bílo černě naladěnej zadek, mění v totální sračku, a černá černoška co si hraje na nečernošku dostává co pro to, a jaxi za vyučenou, páč malý bubáci se vopouštět nemaj, takže svůj kdysidávnej depkoidní sračkoživot, bezvosytyšně přenáší na new family, která tímto docela poněkud trpí, následně trpí dost, a hlavní herkyně na závěr ... a to neprozradím, páč bych to celý posral a nevykecám přece děj. Žejo. Ale hovno. Prostě ta černobílá kráva nakonec zdrhá z pizzaposlem na Babetě do třetí dimenze a jebe na bubáky, tuláky, i chudáky.

Babylon (2022)

Takže to zKátím a vemu sručně: Tak todlencto dílko mě dostalo nedle ze tří údů:  za a) je to dost barevný nato, abysem dokázal ypnout ozkovnu, a jen tak to nechal plynout z jedný strany myslivny do pozadí někde za zatáčkou mozkomíšního trychtýře, za bééé) mi to pak bylo šechno fuck, no a nakonec za třetí mě dost pobavil Verbal, svým dost plnotučně přetýkajícím komentíkem, díky kerýmu sem se na to vlastně kouk. Apropos, Verbal by měl dostávat nějaký dýško, páč se domnívám, a jistě nejen já, že svým duchaplnem přinutil utratit pár drobýsků nejednoho filmokuka. Nicméně prozatím se vrátím k výše popsanému, slaboduše jednoduchým výkřikem... do toho, vy chytráci, jen houšť, páč takovýchto děl již velmi poskrovnu se v dnešní době tvoří.

Ikarie XB 1 (1963)

Ty krávo, na Ikariii jsem byl v kině na základce. Asi před stopadesátilety... no a tenkrát jsme hovno tušili, co je ňáká skifi nebo co, ale přes totální neznalost žánru jsme i jako malý smradi u tohoto skvostu sedali na prdel. No a dnes, po dlooouhé době nutno dodat, že to v tý době bylo asi těžce průlomový, a ikdyš to tady již bylo vícerokrát napsáno... I dle mého soudu se jedná o těžce vybroušený diamant ve své třídě. Jako že to je nepřekonatelný mám na mysli, páč, a již se blížím k pudlovu jádru, se jedná o přímočarou linku, dokonale zvukově probarvenou, bez zbytečných pamparád, dechberoucně naplňujíc divákův mozeg pocitem vesmírný rozkoše.

Žhavé výstřely (1991)

Film kterej mi dokáže natrhnout pusinu vod ucha aš po prdel ! :-)

Past (1999)

Hvězdná stálice v mé top ten.

Co se vlastně stalo (2008)

Blbá blbost.. veselá blbost.. docela povedená blbost, takovej děj bez děje, kterej se dá fajn proležet i s vypnutou mozkovnou.

Brooklyn (2015)

Opět pohádka, nádherně citlivě vymalovaný příběh husičky, která neví kam a do čeho jde, až se to tak hezky vomotá, začne to bavit, a nakonec je z toho prďáckej pět švestek.

Vstupenka do ráje (2022)

Klůny a Julia dohromady? To prostě nemůže zklamat, tak tomu z nedostatku času dávám pěthvězd dřív než sem to viděl a jdu na to :-) Nádherný příběh, s parádním obsazením, umístěný do nádherné lokace. A nakonec ? Povedej konec. Co si víc přát !!

Bad Boy (2020)

Tak na todle je třeba si vyhradit klidnej večer bez rozptylků, a jen valit bulvy, páč přes těžkopádně úmyslně nestravitelně lacinej začátek, nás Patrik pomalu vtahuje do sítě, vo jaký většina z nás nemá tucha, a jak tak přibejvá brutal, tak se zároveň rozjíždí paralela lásky a citů, kterejžto promotanec nakonec vyúsťuje v tragedii kterážto tomu dává koule i smysl, čímžto sečteno podtrženo po závěrečným votitulkování, a jako výsledek bych to nazval asi zatím nejlepší Vekou. Vegou.