• Thriller

Na nože: Glass Onion (2022)

Na nože v trochu jiném hávu... dost přebarvený, přechytralý, ne tak zábavný jak se čekalo, ale pořád povinnost .-)

Slepý (2017)

Super, na závěr jsem plakal, dokonalá souhra Demi s Alekem. Nejedná se o žádný kulervoucí dílo, ale o fakt hezkej pohodově melancholicky romantickej film, říznutej lehkou dáfkou dramatu.

Žádné prudké pohyby (2021)

Třešnička na dortu, kdy se hooodnnně pomalu všichni navzájem perfektně vojebávaj. Super herci v dokonale pasujícím filmu. Jediný co mě trochu sradilo...  byla občas pojebaně rozvostřená kamera , což je patrně dáno vylízaným způsobem dnešní filmové točby.

Skleněný zámek (2017)

Sonda do života americké chudiny, poukazující na skutečnost, že i bez peněz se dá žít? Atakpodobně? Obávám se že ani hovno, hodně složitě vystavěný příběh na jehož konci se mi chtělo plakat. A tak pláču, brečím dojetím, a snažím se nepojebat komentářem hodně povedený film, vykreslující emoce a vztahy v jedné docela obyčejné rodině..

Šílená noc (2022)

No potěš prdel, to je žánr. Strejda Santa se překonává, a ve svý nekonečně zoufale marný nasranosti na sebe, nasranosti na svět, a v alkoholu utápějící nasranosti na světabol... se stává něčím mezi robokopem a Termikem. Tento náš  povedenej a Opravdickej Satan Klaus hořce trpí nad srátou paní Klausový a též v neposlední řadě trpí  zmizením sovů se sáněma... Sobů samozřejmě vy kokordi..sem se přeťuk... No tedy: Nejvíc mě pobavilo, jak bandu po zubiska vozbrojenejch zmrdů Sanťák vyvraždil vocucaným lízátkem :-) Jak tam lítaly ty z těla cucky, páteře tuny krve a sraček.. a tak.. no ty krávo!... teď fakt - K věci: Nutno trochu protrpět fakt příšernou počáteční seznamovačku, a je třeba si uvědomit, že se jedná o: Vánoční komediji z produkce USA, líznutou hororem a fakt krimi prvky. Jak je to již v podstatě výše uvedeno. Páč pokud si to ňákej tupan neuvědomí a jde do tohoto skvostu s pocitem že právě tady a teď nakoupí trochu tý vánoční romantiky, tak by moh zaplakat a nedopatřením to srazit na kolena poníženým hodnocením, za což by pak tupan zasloužil vymradt prdel, páč, a už fak končím, ten film je snad na první pocit poněkud divnej ale celkově je Boží !

Bartkowiak (2021)

Pro požírače polskí kinematografi je to povinnost. Ne že by to bylo jánevím jak gut, ale celkově to drží pokupě, a votode.

Nebezpečná lekce (2022)

Za mě dobrý, pánžto polská produkce válí, a přes to, že tento snímek není  Patrik Vega, tak solidně navozuje atmošku alá Dabl Impakt von Van Dám, a podobně, kde jaksi efekty, triky, výkony stáli taky za vyližpiču, a jak nás to bavilo. Takže pokud chci čumět na nízkorozpočťák kterej neleze z prdele číňákům, inďákům a podobným židům, je to film kterej táhne, má co říct, je nacpanej někam mezi Fakjů pane učiteli a akčně vystajlovanou moderní Džekjučenovku.  Tím pádem na závěr stačí dodat, držte hubu, narvěte si do sebe kilo smradlavejch čipsů a buďte rádi, že je na co koukat.

Bestie (2022)

Přesně ten film kterej by mě měl bavit a ve výsledku ho ni nechci vidět. Proč: Protože je to píčovina, za 2) kdyby lef chtěl tak si ty čmoudy namaže na chleba v prvních desetiminutách, za c) z nějakýho důvodu sem přecpanej lví paštikou. . To ale neznamená že to jako celek musím nutně zatratit. Jen se snažím najít důvod, proč do toho někdy skočit. Jo jako se někomu zdá že sem hodnotil film dřív než sem ho viděl, případně hodnotím co sem vůbec neviděl? NO A ? :-)

Úchyl (1997)

Blbost. Ale povedená!   :-)