• Thriller

Poslední noc (2009) odpad!

To je blbý už jen podle toho názvu v kombinace se Segalem. Zdá se, že by se to mělo jmenovat Poslední Seagal, ale patrně takovou radost mi ten dobytek vyžranej neudělá. Měl skončit v době Nica, za poslední desetiletí mě spíš jen sere. Hodně mě sere.

Modlitba lovce (2017)

Není to špatný. Vůbec ne. Akourát tomu chybí drajf. Táhne se to jak hovno proti proudu, hlavní figurky jsou Ella která je dost nevěrohodně vylekaná a Lucas, kterej by měl být tak o 20 let starší. Akcí v tom není moc, ale jsou dost povedený, strhávající. Příběh to má, a přeskočím li takovýto že jsem čekal větší nálož, a dostal jsem spíše románek, tak musím uznat a klíďopíďo dát ty hvězdy, že to vůbec není špatný. Vůbec ne.

Manažeři (2010)

Film je dobrej, asi tak na zamáznutí fakt velký depky, páč z něj můžete chytit depku ještě větší. Manažeři jsou pičusové, který skrz meganesmysly neviděj smrtelnost okamžiku a života lidského. Kdyby si zalezli na chaloupku u lesa, s potůčkem a kozou, uvařili si meltu a naházeli si do ní tvrdý rohle, tak by zjistili, že podstata všeho je trochu jinde, štěstí je v nás a ne v porši, a že pořádně si zašukat může být lepší, než malovat grafy v pozlaceným kanclu.

Tahle země není pro starý (2007)

Superzvláštní atmoška, film, kterej se musí vidět v klídku a je potřeba si vyžrat sebemenší detail. Pak to je boží. Budete-li odbíhat na hajzl a pro pivo, a na hajzl a pro pivo... tak z toho nakonec budete mít hovno.

Zánik (2015)

Šedošedá blbost !!!

American Hero (2015)

Opět. Film který mě hodně lákal, a nakonec nechal tak nějak tápat. Ano. Tápal jsem sám v sobě, neporozuměl jsem smyslu. Negerskej sleng na začátku byl fajn, ale chytal jsem každý desátý slovo. Snad to bylo jen tím, že jsem na to čuměl v anglině, a španglicky neumím ??

Superlék (1998)

au! to bolelo.. film kterej mi už na samém počátku dokáže servat nervy.. nevím čím, nevím proč, snad to dělá ta hromada černochů, nebo absence toho drajvu kterej jsem od toho očekával..nevím, snad je to má vina, že mě to nechytlo a skoro jsem to odsoudil k zániku..

Špinavý prachy (2014)

Od začátku mě to tak divně nebavilo, Bob je takovej zamindrákovanej samotář, nemastnej neslanej, a Marw je sráč od pohledu. Takovej ten dobrosrdečnej strejda, co Ti vrazí kudličku do zádíček. No a jediný co za to stálo, byl ten čokl, kolem kterýho se to furt motá. Trapný..supertrapný čečneci byli neskutečně ubohý figury, a amerika celkově stojí za hovno. Všude bordel a pesy v popelnici. Jenže se to ke konci začalo zašmodrchávat, no ne že bych netušil kam to směřuje, páč to je fakt dooost jednoduchý příběh, no a jak se to motalo, začalo mi to bavit, dávat celkovej obraz, a proto ty hvězdy. Jako za ten fajn celkovej pocit, co z toho zbyl ve študákově duši.