• Thriller

Útok na Bílý dům (2013)

Mám rád filmy, kde dobro zvítězí i nad meganesmírnou přesilou. Tady to funguje, dočuměl jsem to do hapyjendu, takže jsem i já very hepy.

Superžralok (2011)

Blbost. Píčovina. Totální.

Loupež ve velkém stylu (2017)

Povedená dědkovská taškařice, u který přes to jak se mi to líbilo...jsem usnul...

Elitní jednotka 2: Vnitřní nepřítel (2010)

Je to akční, zajímavý, koukatelný, ale mě nějak neba filmy z těch debilních slamů. Je to verbež, líná pakáž, a bohatě mi stačí ta líná pakáž tady kolem nás.

Den blbec (2014)

Dva debilové na neuvěřitelně trapný road movie. Jediný co je fajn, je zdrhací scéna v Amstru, jinak to je fakt těžce prázdná sračka.

Pán přílivu (1991)

Film jsem viděl kdys, snad jako premieru, a měl jsem z toho tak silný zážitek, že dodnes to mám zafixovaný jako dost dobrý.. snad jako hodně zajímavý a působivý film. Po miliardě let, jsem to sjel znovu, a dojem je...že je to opravdu dost povedený, silný film, který má co nabídnout i dnešní generaci filmožroutů..

Kong: Ostrov lebek (2017) odpad!

Tak to teda bohužel nevyšlo. Na začátku se po pádu z nebe jebe japík s hipíkem, a tvůrce této filmosračky testuje divákovu imbecilitu. Fakt maketa rozjebanýho éra nebyla, nebyla ani trochu věrohodná. Pak střihem přenese diváka do reality konce války ve Vietnamu, kterážto část je asi na pět minut koukatelná. Ne že by byla o něčem, ale není to vyloženě domrdaný. Od průletu bouří se dá sledovat ještě kongovo dovádění s vrtulníkama, ba pak se celá tahle vykurvenost bleskově jeví v míchanici Jurskýho parku s Predátorem. nebo tak něco. Dále se mi zježily chlupy na prdeli zármutkem z projebanýho času, a ani se sebevětší snahou jsem v tom nenašel nic, co by mě donutilo tomuhle bezcitnýmu blábolu přidělit jedinou hvězdičku. Kokoti.

Čaroděj ze země lží (2017) (TV film)

Hezky natočený, ale nakonec musím uznat, že mě to moc neba. Je to spíš než vyloženě zákulisí Wall streetu, pohled do zákulisí jedný docela posraný rodiny. Navrch huj, uvnitř fujtajbl. Navoněná bída, s bižuteriově diamantovým leskem.

David Brent: Na turné (2016)

Asi mě to nějak minulo, páč na rozdíl od kolegů tuto záležitost hodnotících vcelku kladně, já, kdybych to hodnotil, tak to shrnu do oblíbeného termínu--megatrapnápíčovina. Vzhledem k existenci teorie o píčovině, se však nechávám strhnout davem, a přes zřejmé nepochopení myšlenky, to klidně nechám bez komentáře. ..Ježíš, lidi, vždyť to je taková vylízanost, že bych..kdyby se to jen dalo nějak zařídit.. si klidně sám sobě radši vylízal prdel, než bych to někomu jen zběžně doporučil. Nebo popsal. To snad ani nejde. Je to o pičusovi, kterej se brodí sračkama a mektá hovna. A já, divák, naivně čekám, co z tý sračky v blbě padnoucím kvádru, vypadne za minutu, za deset minut..za ... hovno. Nic. Nuevo. Ani to hovno z toho nevypadne. Jen mektá, a sere mě, a to tak, že jsem se křápnul vzteky do kebule klávesnicí, a teď, mi ta myslivna vůbec nepálí. Ani hovno. Je to taková nanicovatá sračka, že než bych si to někdy jen snad stáhnout chtěl, tak si radši stáhnu předkožku a nastrouhám si mezi ..však vítekam..nastrouhám si do..ne. Tam ne. Do zadku si nastrouhám PC, okořením to vyhoněnou TV, a celý to zaleju rozmixovaným VHS přehrávačem. A tím si budu dráždit prdel tak dlouho, že ze mě vypadne něco smysluplnýho. Něco, na co vy úchylové čekáte. Protože, jestli to nějakej zoufalec doblekotal až sem, tak bych mu doporučoval navštívit psychyatra a požádat o hospitalizaci. Páč je to magor. Asi takovej, jako je ten magor v tý sračce, kterou jsem se na začátku tohodle komentáře snažil nekomentovat, a odbít jen termínem..že to je megahovno, mega nic a turbo sračka. Jenže to nešlo. Ovládlo mě to, a psal bych tady totální kraviny až do zítra, jenže mi padá pěna z piva, a to je fakt asi důležitější než nějakej zasranej kreten v kvádru. Howgh. Vykuř mi. Sýromrde.