• Thriller

Dovolená za trest (2014)

Vypadám jako nějaká moderní slepička s fejsbukem a blonďatým přelivem? Štěbetám celý dny o hovnech s inou slepičkou ? No koukám do zrcadla, a nezdá se mi to. Škoda. Protože být slepičkou, mocinky by se mi tahle ptákovina líbila.

Horší než smrt (2007)

Asi lepší než ta negerská stejnojmená fraška z roku 2010.. asi bych nechtěl být tím nebožtíkem.. Vlastně asi nechci být vůbec nebožtíkem.. Je to vlastně tak. Jeden natáhne bačkory, jako táta tý rodiny, a sjedou se různý členi tý rodiny. Docela velká rodina. Tak si tam pindaj, a do toho se tam zjeví skutr. (skurvenej trpaslík..pozn.aut.) No a tem mamrd začne srát část (vtipnější část) tý rodiny. A jak to tak jde, šup a skůtr se křápne do palice a taky natáhne bačkory. No a, řeší se co jako teď, aby se to nikdo nedozvěděl. Žejo. Jenže, jak to tak jde, dozví se to skoro každej, a do toho tam poskakuje nahatej sjetej právník, kterej se sjel na tom sjezdu omylem váliem, co nebylo válio. Takže docela guláš, a nebejt posranýho dědka kterej prudí a jezdí na kryplkáře, tak by to v tomto momentu začalo srát i mě. Guláš nabírá na obrátkách, skůtra šoupnou k tátovi do rakve, páč to vlastně neva, páč táta se skůtrem byli buzny a píchali spolu. Teď nevím, buzny byli, nebo buzny byly ?? Toť otázka přímo Hamletovská.. No a tak se to sklidní, vše je v poho, jo a v mezičase na začátku táta vypadl z penálu, ale to není tak important.. No, takže máme dva teplý v rakvi, prima rozjetej funus, pindá se řeč, a bum, ťuk ťuk, zkurvenej trpaslík vykoukne z rakve jak krulik z klóbrcu. No a tak se to vlastně všici dozví, že byli byly teplý teplí ? No a vše se vyjasňuje, já si uvědomil, že už jsem to viděl, a to mě nasralo. Jinak docela dobře vtipný, humor co neurazí, nenasere (pokud na to nečumíte podruhý) a na druhou stranu vyloženě smíchy jsem z toho taky bobka nepouštěl. Taková lepší trojitá hvězda. Fuck, to mi to dalo. Ale jinak mě v poslední době docela pobavil WHY him, takže jestli se někdo chce pobavit a neví do čeho, tak teď to má. Pa.

Cincinnati Kid (1965)

Pohlazení na mé vášnivé duši. Steve opět dokonalej, jediný co mě sralo, že jsem nemohl hrát s ním.

Cesta smrti (2010)

Nasranej Segal sere všechny okolo, a na konec nasral i mě.

Zákon ulice (2007)

Drsnej Seagal. Moooc drsnej drsoň. Celkově to je těžce o hovně, ale řeže tam ty magory černý dost dobře..

Král Kalifornie (2007)

Na to musí být správná nálada. Douglas je k sežrání a ta pipka taky. Film o vztahu, důvěře, hledání, film o odhodlání a film bez zbytečných vokeců. Film kterej skončí tak nějak blbě i dobře, Film kterej je takovej jinej. Jinej, svůj, těžko zařaditelnej.

Strážce (2006)

Jedna ze slabších Daglesovin, čekám čekám kdy to dostane ty správný koule, a najednou je šlus.

Traffic - Nadvláda gangů (2000)

Hodně zamotaný, hodně dobrý, v podstatě bez chybičky promakanej film. Už jen Douglas a Catherin mě dokážou přicucnout k čemukoli. A k Traffficu se přicucnu znovu fakt rád.

Dokonalá vražda (1998)

Dokonalá vražda je dokonalej film, kterej mě vždy dokáže dokonale uspokojit. Emily je k sežrání, celý se to nese v duchu takovýho toho vcucnutí do děje. a David je pěknej sráč..

Nico - víc než zákon (1988)

Výbornej Seagal, výbornej Nico, výbornej film. Zbytečný komentátorovat, to se musí vidět. A třeba i vícekrát.