• Thriller

Naboř a ujeď (2012)

Všichni proti všem! A hurá rozmlátit co se dá. Parta různě provázaných sympaťáků se honí navzájem, hlubší smysl se v Naboř a ujeď nejeví, ale to vůbec není na škodu. Film se na začátku dostává do dějové nouze a začne se utápět v kytičkovaných sračkách. Naštěstí bere záhy obrat o 180 stupňů, a frčí s takovou dávkou humoru někam do nekonečna, že dokáže diváka s otevřenou držkou táhnout celých 100 minut.

Slova (2012)

Námět: origoš, děj a zpracování: pohoda, postavy: sympatický, vcelku hezká pohádka o něčem, pohromadě to drží, a ani se naštěstí nejedná o sladký slepenec hoven jak jsem chytře očekával. Já se domnívám, že jsem dobře udělal, že jsem to po dlouhém rozhodování shlédl. Jednou to asi stačí, ale je to dost dobře koukatelný a tak se to dá s klidným svědomím doporučit i dalším čumilům.

Interview s upírem (1994)

Nejdokonalejší film o upírech, kterýmu jsem věřil od A po Z úplně všechno. Jestli je nějakej upírskej svět, a vypadá to v něm nějak takhle, tak do toho se asi chci jednou probudit.

Na doraz (2010)

Určitě by to mohl být pěkný film, o dvou magorech jedoucích od nikud nikam. Kdyby.. Kdyby se děj nevykurvil nepochopitelně hned na začátku, kdyby se do toho necpal teplej čokl, kdyby se v hlavní roli nezjevil totálně zdementnělej fousáč, s totálně nevěrohodným buzíkem. Kdyby aspoň celej film drželi huby, mohla to být němá milá přiteplená groteska vcelku o ničem. Takhle se z toho stala vyšašená roadmovie která vede akorát tak do mojí prdele.

Gridlocked (2015)

Asi tak: Zavřete pár magorů do domečku, další magory dejte před domeček, přidejte nekonečně zbraní a životů, dolejte trochu motivace a šaškárna může začít. Je to koukatelný, ale tak nějak vo smradlavým hovně. Kdyby, kdyby se děj nechal plížit stejným rytmem jako na začátku, do momentu kdy se zavřou magoři do domečku, jakože nechat Purcella běhat po světě, lovit lumpy a mlátit lidi, asi by to mělo pěkně chlupatý šťavnatý koule.

Criminal: V hlavě zločince (2016)

Z agenstskýho teplomila, který nečekaně vypustí duši, potřebujou vytlouct info. Jak? Když je úplně mrtvej? Naštěstí je tady doktor, kterej umí opíchat mozek tak, že přenese myšlenky z teplomila, do superdrsňáka. Tento uteče, utíká, tluče lidi, dělá zmatky a probírá se myšlenkami teplomila co nosí v kebuli.Se to pak celý zamotá, dokurví, svět ztratí naději, aby ji včasným nečekaným výtězstvím superdrsoně zas našel. Do toho se šmrncne samozřejmě lávstoory, napětí, akce, atd, nu a výsledně je z toho senza akčňák.

Kšeft (2008)

Nadprůměrná komedie, u který jsem super bavil :-)

Den dobytí Bastily (2016)

Je to spíš Francouský než Emerický, hustý scény, hustá nálada, jsem z toho hodně hustě spokojenej. Vcelku origo námět, a celkově je to poučný, už jen v myšlence.. kdo jinýmu něco ukradne, ten se s tím i propadne :-)

Experiment (2010)

Tak to bylo jasný od začátku, že Ježíš dostane pěknou sodu. Naštěstí nebyla česká, tak bylo na co koukat. Od začátku týhle šílenosti jsem měl pocit, že někomu došli prachy, a tak zřejmě za pár kaček, sehnal pár herců-neherců, nacpal je do sklepa, a s hromadou otazníků nám je naservíroval celovečerně. Nežeby se nebylo na co dívat. Takovou sračku člověk málokdy vidí, bylo to zas trochu jiný, k zamyšlení, pravda, pro ty, kdož se nezamýšleli v průběhu, nám celá parta na závěr ukázala JAK se správně zamýšlet.. Nu, inu, co k tomu? že člověk člověku vlkem jest od pradávna zřejmý. Že nikdo žádný prachy nedostane to bylo snad taky jasný, vždy se najde nějakej netvor, kterej to ostatním v zájmu dobra posere. V našem případě to byl Ježíš, kterej záhy zapoměl svou roli, a hrál si na poloboha. Bohužel neměl koule na to, aby si přiznal, že bude lepší čtrnáct dnů držet tlamu a nesrat okolí. Bohužel všude okolo v naších životech takový zmrdi jsou, který v zájmu dobra, zpustošej co se dá. podle mého jasného nezahuleného rozumu tedy činím závěr: Jako film bezesporu zajímavý, jako natočení atd...sračka. Což nevadí, vezmeme li přiměřeně v úvahu, původní záměr autorů, rozjasnění v mysli každého z nás, tím chci říct, že jsem to pochopil tak, že nemrdej ostatní tak, že by měli posléze chuť mrdati Tebe, neboli v přeneseném slova smyslu zkráceně drž hubu a krok a vše bude fajn. Nebo tak nějak. Pokud se mýlím, a pochopil jsem to poněkud chybně, rád si o tom něco přečtu ve své poště, neboť mě toto dílo zanechalo v poněkud řekl bych rozporuplném rozpoložení. A pokud je to tak, že ve stejné poněkud podivné náladě autoři týhle šlamastiky zanechali vícero z nás, tak ať jdou do prdele :-)

Sexy tým (2006)

No ty pičo...to mě dostalo. Bránil jsem se zuby nehty a bych nerozkousal televizi. Našťěstí jsem někde mezi nudou a vztekem včas usnul...