• Thriller

Patrola (2012)

Takový velmi autenticky pateticko zajímací filmeček.. Připadal jsem si dokonale vtaženej do běžnýho života běžnejch poldů. V pěknejch sračkách to tam žijou. Fakt toto asi není úplně moje práce snů :-)

Slídil (2014)

To mě dostalo. Tomu se říká American Dream. Polopaticky natočený příběh idiota, kterej se živí krádežema čehokoliv, který se stupínek po stupínku dostane no hlavních zpráv. Příběh člověka, který dokáže poslouchat, dívat se kolem sebe, a dokonale se přizpůsobí prostředí nočních katastrofických reportérů..

Mercy (2014)

Nesnáším horory. Bojím se jich.

Američan (2010)

Děte všichni do prdele... Takže asi tak. Začátek jsem mírně projebal. Pak mi George zmiznul do taliánský prdele, kde se jebal s Číčou. Po čase se objevila kóča, která mimochodem mění barvu jak chamík. Jenže číča se s Klúnym jebe jak o život, a kóča má pro něj zakázku. Chaos. Do toho přiteplenej kněz, a dost podezřelej dědek.. takže se to tak nějak podezřele nenáááááááááááááááápadně táááááááááhne jak med vysranej z vlaštovčí prdele, a dědek si s někým pořád volá.. s kóčou ? s Číčou ? nevim. Pak takovej nablonďákovanej teplej floutek chce sejmout Klúnyho, ten se vyhne a sejme buzika. Dědek dává info o něčem někomu. Furt se to zkurveně táááááááhne jak med, vysranej z vlaštovčí prdele.. Pak se to zamele, Číča dává Klúnymu takovýho hudlana, že ji vynechávám ze seznamu podezřelejch, a Kóča míří na Klúnyho. Fuck. čti Fak. Fakt mě to začíná srát, nevím co se děje, zamotanej děj mi zamotává kebuli, a do toho se to tááááááááhne jak med vysranej... teď na to nemám čas. .. Takže Kóča míří a někdo ji udělá díru do šišky. bum. změna, kóča vypadává ze seznamu sráčů. Zbývá Dědek a číča. Jenže číču jsme už vyřadili... Dědek útočí na hrdinu, hrdina palbu opětuje a dědek je mrkev. Teda mrtev... Takže Klúny maže za číčou, jako že heppyend a Ňú lajf, jenže po cestě Klúny shledává zranění, které je neslučitelný se životem. Bum. No a právě ve chvíli kdy mu má dát číča hudlana století, Klúny is ded. Death man. Mrkev. No a ??.......... si to pusť, ty buzno, jestli jsi ty sračky dočet až sem, tak to asi fakt stojí za to...

Týpci a zbraně (2016)

Super film na jedno shlédnutí. Je to plný vykrádaček odjinud, nelogiky a zbytečnýho nicotnění, ale dívá se na to fakt fajn.

Starsky & Hutch (2004)

Kousek z mojí top ten. Na tyhle dva magory můžu čumět pořád dokola. Jediný co mě sere, že nevím de sehnat S&H 1975. Nevíte někdo, kde se to dá zdownloudit??

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Hovno. Totální hovno, a hovno má asi v hlavě každej, kdo měl pocit, že se má Kameňák takhle dokurvit. I ta Vydra mě srala tou nanicovatou hovností. A to jsem měl Vydru docela rád. Už nemám. A jsem zas nasranej.To je tak posraný, že to nemá smysl ani nějak zajímavě komentovat.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Parta přestárlých mladíků se snaží vypotit humor. Vypotí úplný hovno. Docela jsem se těšil, a když jsem se fakt nasranej prohryzal na konec, nějak jsem nechápal, jestli smyslem bylo mě nasrat, nebo se někdo snaží na starý kolena přivydělat nějakou kačku. Jestli smyslem bylo mě nasrat, tak dík. Povedlo se.

Až vyjde měsíc (2012)

Dokonale divně natočený panoptikum. ..Ne že bych věděl co je panoptikum, ale to slovo mi sem štymuje.

Léto All Exclusive (2015)

Než jsem se do toho vžil, tak to bylo,....vo hovně... taková divná kamera...ale právě ta divná kamera mě vtáhla do děje, jako kdybych tam byl, a na konec.. super flm .-)