• Thriller

Neznámí (2022)

Hodně pooomalu vystavěná bouda, myšleno past, kolem který týpek chodí tak dlouho, až do ní sám upadne. Hodně dobrý, napínák, krimoška, kde i  bez jediného výstřelu se dějou docela kouzla.

Na nože (2019)

Naser si, naser si, Ty si taky naser, všichni si naserte... kouzelný mono a dia-logy,  komorní záležitost která rozbusší srdíčko každýho kriminálníka. ..nalisty? no mám na mysli obdivovatelníka tohodle žínru. Craig v nádherný roli, celkově nutno dodat že jsem u toho dvakrát usnul, ale to není vina filmu ale toho žrádla, co jsem k tý pastvě pro duši do sebe narval... to ale jistě odbočuju, když stačilo napsat něco ve smyslu ...famózní záležitost.

Lou (2022)

Jednoduchej od začátku čitelnej příběh, ztracenej uprostřed mokrých, nočních lesů. Napětí se dá místy krájet, konec dobrý všechno dobrý.

Velká hra (2017)

Film je o lyžařce která nemůže lyžovat a protože nerozumí pokru, tak organizuje největší pokerový turnaje. Vcelku jasný. Natočený to je vcelku super, globálně je to blbost.

Střelec v ohrožení (2007)

Průměrný akční film, který ve svý době byl tak nenápadnej, že mě minul. Jenže jsem se k němu dostal až v roce 2022, kdy skrze záplavu totálně vymaštěnejch netflusáckejch kokortin dokonle vyčuhuje, a tudíž mi rozjasnil líce, projiskřil oka a dodal chuť do pátrání po dalším projasňovadlu uprostřed dnešních sraček, čímžtopádem tomu dávám pjet hvězd, a to za a) protože ta holčička je prostě boží, za bé) to má super prima romanticky poetickej konec, a za céé) za tiypyickyi nesmrtelnou Weslijovskou nesmrtelnost.

Santo (2022) (seriál)

Zmatek, chaos, pomatený děj, totální kolaps příběhu a zhroucení postav, celý se to postupně zamotává do nepřehledný skládačky, která krom sekání ruk, noh, ptáků nohů, rituálních mejdanů a neviditelnýho Santa Klause nenebízí nic novýho. Přesto se to dá promarnit až do šestýho dílu, kdy na nás, na závěr, nečekaně , vypadne tradiční, seriálový velký kulový. Jebání tučňáka do ucha, mi přináší rozhodně lepší zážitník.

Projekt Adam (2022)

Sajnsfišnovskycestovatelskáčasoprostorovápohádka. Prima děj, primaparta, prima světelnej meč a prima výslednej dojem. Viděli jsme Terminátora ? Tak to je rok 2050 když je dobrej den :-) V pohodě si to líznu ječtě jednou.

Tady cesta končí (2022)

Svatá černá prostato! Takhle se točili dramata před sto lety, v dobách Netflusu by to mělo mít jiný koule. Každopádně šerifa sem prokouk hned jaxem ho zmerčil, tematicky to de, scéna s fašounama mě pobavila a konec se dal už čekat. Je to totální provar, ale přežít se to dá.

Kód 355 (2022)

Dokonale natočená utlimátní sračka :-) Tak tohle se fakt těžko komentuje, páč na jednu stranu to má spád od první vteřiny do posledního titulku, lokace, herky, kamera, akce, vše super, dějově to je našlápnutý, a zároveň ta megaporce totálních píčovin, nesmyslných zvratů a jánevim co ještě... k tomu těžkej balík nesmrtelnosti... no jak píšu na začátku, pokud máte zájem si vypláchnout myslivnu ne právě krátkým filmkem, tak na vás tady čeká....:  Dokonale natočená utlimátní sračka :-)

Stážista (2015)

Poněkud zmateně mě to minulo, a musím uznat, že to byla fakt klika, páč bych mohl bejt nasr... a zanevřít na ostatní Nirovi filmky jen kvůlivá týdle bezduchý sračce.