• Thriller

Dead in a Week (Or Your Money Back) (2018)

Asi není lepší film na téma asistovaná sebevražda. Chcete se zabít?... najměte si zabijáka.. bohužel smlouva nejde zrušit :-) Film je velmi svůj, totálně nenásilně servíruje nefalšovanou, suchou megaprdel na téma smysl života.. Za mě paráda, dává mi to celý smysl, lze doporučit !

Zase Vánoce (2020)

No ty svatej černej Mikuláši, začíná toho být na mě trochu moc. Jasně že nejsem nijak vybíravej nebo tak, jen jsem asi takovej ten standardní/tní kokos, kterej pomalu ztrácí chápavost, čili smyslnost tohoto světa. Tak na začátek bych rád zdůraznil, že ve smyčce se nezasek táta, ale ta malá těžce nesympatická debka. Zase vánoce jsou těžce ale těžce na špici megamultikultivykrádaček, ať už se jedná o podobnost čistě náhodnou, nebo o prvotřídní úmysl, který se povedl nad očekávání. Začátek .. ten budík.. ten mě dostal. Škoda že místo kocoura se neztrácel svišť kterej stínem svýho nadrženýho vocasu předpovídá počasí. Páč Hromnice byly fakt jedinečný.. no rodinka je to superparádní, co mě trochu ztrhávalo byl nadrbanej teplej černoch. Jako dát do krásný moderní vánoční pohádky volizující se nadrbaný teplý černochy, tak na to fak musí mít člověk koule. Nic na tom nemění fak, že jeden z těchto hrdinů byl jen polotmavej. Ať si dělá kdo chce co chce, ale kurwa neměla to být pohádka ? Jinak to má spád, vcelku vtipně to baví, holčička se snaží stmelit rozjebanou rodinu, takže celkově dobrý. Výchovný. A že Santa místo na saních lítá s megaHammmmrem ? NO..... A ?      :-)

Red Notice (2021)

Téměř bez zaklopýtnutí se děj řítí televizní mlhovinou, řítí se řítí a naštěstí se nevřítí do řiti, smysluplná jednohubka která pobavila a nechala mě v klidu vydechnout naposled.

Nu chuo čung an (2021)

Nou more se to mělo jmenovat. Na jedno slíznutí snad, celkově to dává smysl asi jako koks vyrobenej z vápna. Bílej je ale moc nepotěší..

Podivné dědictví (1972)

E klasico spaggetino. Westernus italisimus. Výborný, megaprdel bez nutnosti zapínat mozeg.

Probuzení Zodiaka (2017)

Jak kokordi ke štěstí, prachům a slávě přijít chtěli.. No nakonec měli skoro dost natrženou prdel, ale konec dobrý, všechno dobrý. Teda ne úplně dobrý pro Harvyho. A taky ne moc dobrý pro Zodiaka. Nebo ? ....no nerad bych něco prozradil. Napětí na mě ašaš, takže ..za mě dobrý.

Válka barev (1995)

Zmatená blbost. Ve svý době to trochu vyčnívalo nad šedou nudou rudé kinematografie. Celkový závěr - Kravina.

Dlouhý víkend (2021)

Jebka film, jebka příběh, jebka ta nesympatická číňanomíšenka, projebenej čas.

Porušení zákona (2020)

Zpočátku nudně nijaký, než mi bliklo, že to není jen tak nějaký propojovadlo. Mazaně domakanej příběh s vcelku fajn postavičkami, který se do sebe tak zajebou, že to snad víc ani nejde. Rád bych k tomu napsal že to je dobrý, nebo blbý, nebo tak něco, ale je to celý tak krutě svý, že vynechám hlubší moudra, ať si to raději každej pobere po svým.