• Thriller

Bratrstvo nesmrtelných (2021)

Trochu z toho a trochu z tamtoho, chvílema jsem si připadal jak Wanted v Metrixu. Krásná pohádka, dokonale problejskaná, narvaná akcema a prima klaďákama. Základem příběhu je týpek, kterej je reiknarnovanej, jakože hodněkrát, pro ty který nevěděj.. jako že se rodí pořád dokola. Samozřejmě až po tom když umře.. no ale to jsme asi všichni. Jenže to on neví a pamatuje si z těch minulých životů velký kulový. Což je blbý, páč v min.životech byl docela borec, a v kebuli má ukrytý místo, kam si schoval vejce. Ne jako svoje, ale takový to, co zničí svět. Takže si má vzpomenout, kdo je, kdo byl a kde je to vejce, což po něm chce parta dalších reinkarnáčů, který chtěj ten konec světa zastavit, a pak je ještě parta těch špatnejch, který nám to chtěj fakt definitivně posrat. Takže nablejskaný káry, super zbraně, fajn obleky, těžce hot pursuit, sem tam zranění neslučitelný se životem a nakonec konec kterej by se dal použít jako motivační krindy pindy k nějakýmu prima multilevlu. Tákže abych to konečně schrnul na uzávěr? Docela boží film, f týdle ďábelský dobjě.

Přání smrti 3 (1985)

No komment. I dnes si celou trijádu rád vrazím do kebule znovu. Nádherný osumdesátky, výborný devadesátky a nezapomenutelný filmy.

Přání smrti II (1982)

Po výborným Dedviš, přišel Dedviš dvě a zcela lehce překonal supráckou jedničku.

Přání smrti (1974)

Jedem z mála filmů, kterej díky nezapomenutelnýmu Bronsnovi zůstal v mojí kebuli.

Armáda mrtvých (2021)

Píču a šišky slavný soude. To není Armáda mrtvých, ale Armáda sraček.

Kalvárie (2014)

Asi se jedná o kinoArt, který se pro blbýho blbce nečekaně stává blbou blbostí.

Záblesk (1992)

Miluju Daglese i Grifitku, takže se nedá očekávat, že by mě to neba. Nádherný příběh, zasazený do poloblbý doby, režisérně profi, no za mě dobrý, klíďo si to slíznu s Katesníkem v pacině znovu.

Černý Mercedes (2019)

Pro mě za mě, určo fajn film, který jsem totálně nepobral.

Jack Strong (2014)

Můj šálek to asi úplně není, ale ucho se neutrhlo, nic se neposralo, takže krom pocitu že si z toho nepamatuju ani hovno, matně tuším že jsem u toho neusnul. Takže parádní čtyry hvězdy za to, že ...jsem neusnul?