• Thriller

Zima (2020)

No a je to tu zas, prokletí dnešního večera pokračuje. Z tohoto dílka mi není ani zima, ani teplo, ani radost, ani zlost. Prázdnota zahaluje mou mysl. Děj vo hovně, polda se snaží napodobit Stathama ? Asi ? Hudba či co to mělo bejt mi vykutala díru až do prdele a po celým tom utrpení přišel konec, kterej nepřinesl opět ani hovno.  Takže máteliněkdo chuť se do týdle sračky pustit, rozpalte si žehličku a na půl minuty si ji přilepte na rypák. Dostane se Vám mnohem většího potěšení, než je sledovat tohle ruský utrpení.

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021) odpad!

Skoro jsem měl pocit, že by se mohlo jednat o film, co by rozříznul záplavu sraček dnešního večera. Bohužel. Snad takovou sračku natočit před deseti lety, oko študáka by se mohlo zablejsknout radostí. Hovnofšak. Kdybych si na ulici chytnul afroamerickýho tučňáka a vymrdal mu díru do oka, udělal bych líp. Jenže nebyl ani tučňák, ani oko, ani pokleslá mrdačka, tak jsem zůstal sám, totálně nasranej, zklamanej prázdnotou dnešní kinematografie. A zato může Andy Fehu, co to je kurwa za jméno.. ?! Ať mu lesklá sláva zaslepí zrak, a ten magor si rozfláká kebuli, o nejbližší kameru !

Poslední šance (2021) odpad!

Logiku napětí akci i děj postrádající bohapustá sračka, která krom nekonečný záplavy mrtvol nenabízí NIC !

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Nejvíc mě bavila ta kočka v RIu, jak zdrhala před zmrznutím, padali na ni studený ptáci, nevadí, pak na ni spadlo studený letadlo, nevadí, prostě když se daří, tak se daří, a nakonec hrdina Gerard vyjebal celýho holanďana do totální prdele, to bylo taky boží, a ten prezident, ten byl taky boží, a celý, úplně totálně celý to bylo jak veliká boží vůle který nás chtěla odjebat totálně do hajzlu, a pak, pak jsem se probudil a zjistil jsem, že to byl jen film, to se mi ulevilo, lidi, já se z toho napětí skoro posral strachy, ještě že to mělo tak silnej hepyjend, to mě postavilo péro..teda postavilo mě to na nohy a dalo sílu na  sledování dalšího podobně vyjebaně posytifního filmu !

Gamer (2009)

Skoro se mi zdá, že bych Gamera zas dojebal komentářem ve smyslu:...... totálně zbytečná píčovina. Jenže úplně blbý to není, spíš se jedná o film, na kterej jsem se v době uvedení do kin těšil, a po shlédnutí mi bylo líto projebanýho času. Jenže v kontrastu dnešní doby, kdy je člověk vděčnej za cokoli co není totální sračka, je Gamer  jedno z dílek, který dokážou spolehlivě ucpat prázdnou díru streotypního večera. Pro čas strávený v karanténé výborný. Jinak je to sračka.

Muž na pravém místě (2016)

Úplně na rovinu, jediný co si o tom myslím, že to je bezbřehá, bohapustá sračka, o rádoby polepšným idiotovi. Gerard tímto u mě klesnul o jednu příčku, čímžto se zavrtává mezi herecký um Rákosníčka a nadrženou prdelí. Mimochodem, Gerard v tom muži na pravým místě fakt vypadá jako kyselá prdel. Trochu mě toto hodnocení mrzí, ale jinak to fakt nešlo.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Já se asi zdržím komentáře, abych toto veledílo nezprasil... Ale přec si jen nemohu odpustit.. malou, nanicovatou noticku.. jako to je boj, mé druhé já mi říká ať nic nepíšu, že se to nemá pokazit,.. ale Já to prostě musím napsat. Mě v tom chyběla krev. Málo krve, přidal bych trochu zombíky, líznul Apokalipsou, Forda bych nahradil Ítým, ( jako mimozemšťanem ÍTÝM kurwa) a místo Jessího bych sejmul Vetřelce. Pak by to mělo teprv koule. Takhle to je takovej nádherně procítěnej filmovej čajíček, nadýchanej, dokonalej, voňavej.. a vo to asi šlo. Takže sorry jako. Každopádně Forda bych za to zajebal do perdole.

Bournův mýtus (2004)

Ono je u Bournů dost podstatný chápat děj dřív než se do toho divák pustí, páč je v tom takovej bordel, že by si jeden klidně moch říct, že je to sračka. Není. Jen je to těžce makačka na bednu. No mě to stačilo vidět čtyrykrát, než mi začalo svítat, a pochopil jsem, že svět je zlej, a moc špatný místo pro život. No jo, jenže jiný nemám, žejo, takže jsem si to srovnal v kebuli a proč zas plkám hromadu sraček.. zapoměl jsem. Takže si to sjedu ještě jednou. Celý.

Bourneův odkaz (2012)

NIc novýho ani nic nasrávacího. Do poloviny si klíďo můžete uvařit večeři, pomilovat kocoura a strčit vokurku do zadku vašeho spícího spolusledovníka. Nic se nestane. První půlka je vlažná poznávačka Aljašky a kecy v kleci. Jak pak vylítne do luftu barák doktorky Vojeďmě, tak to dostává spád, Celý se to nasere a lítá to jak Superman na tyči. A jak se říká Ende gut alles gut, nakonec jdou všichni do piči a doufám, če se doktorka dočkala. Vokurky :-)