• Thriller

Rozhněvaný muž (2021)

Superfofrňáckej nářez se zamindrákovaným začátkem a s turbokoulema na konec  :-)

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Jelikoš mě sere nový ČSFD, jelikoš mě sere celá dnešní kovidzone  a vůbec všechno, jaxi sem nečekal,že by mě něco mohlo dostat do nálady. Úplně náhodou jsem slyšel dneska v rádiju, recenzi k tomuto, a jediný co mi utkvělo v myslivně bylo jméno Čermák. A protože to je asi jedinej Českej co mě fakt baví, běžel jsem jak el diablo ke kompu, toto stáhnout, než to nějaká kurwa bezskrupulózní vymaže z netu. Daunlaud se zdařil, a jak to už tak u mě bývá, píšu toto dřív, než jsem toto zřel.  Co na tom. Jediný co mě trochu sere, jest fak, že v tuto chvíli ještě želbohu není k disposicy komentář páně Verbala, kterýžto by mi bezděky udal směr toku mých mouder. Takže abych se dokopal k pudlowu, jaksi bezohledně na to jaký to bude (v tuto chvíli stále neviděno) mám z toho radost, těšbu a dávám tři opíchaný koule, páč dvě sou málo a čtyři moc. Takový to zlatý todleto. Čím chci říct, napsat a vyjádřit, neberte ohled ve svém rozhodování na plky výše zveřejněné, páč to píšu víš proč. Víš jak.  :-)

Svatý rok (1976)

Poctivá pomalá megaprdel :-)

Bába z ledu (2017)

Kterej kokot vymyslel tohle nový ČSFD.. sem než se proklikám, tak mě to přestane bavit a zapomenu co jsem to chtěl vyplkat.. Bába z ledu. Příjemně táhnoucí se melodrama o životě na hovno jedné postarší nóbl dámy, a životě na píču jednoho postaršího otužilce, kterýžto obývajíc busík ve společnosti slépek, užívá život tak jak monumentálně jde. Busík lehne popelem, ti dva se dají dokupy a atímto následně dojebou život dvěma, od začátku na píču synům ( ve filmu jsou označeni jako Pičusové.. ) No a dále, co dodat ? Začátek je takovej fakt dost divnej, konec mi přišel docela vykurvenej, páč spolu měli zůstat, ale drama je drama.. Prostě chybí ten hepyjend. No jinak jako celek to je koukatelný, celý to drží pohromadě ta hlavní herka, natočený to je asi mobilem, vedlejší postavy jsou tragický, a já, já si asi půjdu lehnout. Tak mě to psaní dojebalo. Dobrou.

Spojenec 2 (2019)

Ono někdy bývá lepší, pročíst recenze neboli komentíky a podle toho si udělat vobrázek. Jestli jako jo, nebo ne. No a o tomhle Spjenci to platí dvojnásob. Proč. Proč asi.. V domnění že mě to bude bavit jako Spojenec bez dvojky, jsem se rozhodl a v tento poněkud jinak depresivní večer jsem se do toho zahryz. Do Spojenkyně. A jak jsem se utápěl v tý depce, marně jsem čekal, že mě to sledování někam posune, nebo vysvobodí z tý depky. Po promrdaným času, někde uprostřed závěrečných titulků, jsem si uvědomil závratnou skutečnost. Ačkoli se to navenek jeví vcelku sledovatelně, jedná se ve skutečnosti o tupou sračku, která je přímočaře postavená na vcelku sledovatelné jedničce, vyhoblovaný tvářičce tý přiblblý coury a v neposlední řadě mě patrně mělo zaujmout to náckovský téma. Nestalo se, prokouk jsem to, a tímžtopádem to jebu do ucha a házím to do šuplíku s výrazným  nápisem...sračka.

Zmijovisko (2019) (seriál)

Začátek poněkud vyjebaně zamotanej, ale po rychlé seznamce, nás autor vtahuje do děje takovým způsobem, že jsem to slíz na jeden zátah. Dědek votrapa byl můj první podezřelej, Rybák druhej, pak skoro všichni, ale že to má na svědomí ta malá dark coura, mě nenapadlo. No a nakonec ani neměla :-)

Jak jsem se stal gangsterem (2019)

Panstwo polske opět překvapilo a naserevírovalo mi hooodně povedenou gangsterku, vhodnou na Oskara. Od začátku mě to jaksi bavilo, páč to prořezávalo dějiny posledních let tak parádně, že by se za to nemusel stydět ani Zemekis. POřípadně zeměspis. Země? Z Tebe,.. no, je to vo tom: ..........to nemá smysl. Prostě si to napal a  nech se unášet dokonalou souhrou, parádním obrazem i chladnokrevnejma sympaťákama.

Utajený pasažér (2021)

Film je totální katastrofa, tkřkjc projebaný tajm. Jedná se o to, že do rakety která je pro dva, nalezou tři, a najdou tam čtvrtýho. Ten jim ještě pojebe zařízení na přežití, který je půvoodně pro dva, a natož nefunkční pro čtyry. No a tak je tu dilemua, koho a jak sejmout. No černýho pasažéra, kterej je jasně že...černej asi ne, páč by to bylo trochu rasisistický, takže nakonec se sejme sama ta nejmladší kočka, což mi neva, páč tu nafintěnou namyšleně ukecanou herku stejně nemám rád.  Což je podle mě stejně na píču, páč maj toho vzduchu stejně málo, ale tím to skončilo, tak asi dle tvůrců dobrý. Kdybych sám sobě vyjebal prdel, udělal jsem se líp.

Psy 2. Ostatnia krew (1994)

První komentář, kterej píšu do nově vyjebanýho ČSFD. Katastrofa.. Ne film. Ale tahle sračka. Kdo vymyslel a zplodil nový ČSFD. To teda byl kokot. Těžce jsem hledal jak se píše komentář. I přidání hvězdiček byl vopruz. Návrat do pravěku. .. No k filmu. No ty krávo.. úpně mi došla síla něco psát. FIlm je super. .