• Thriller

Tikot hodin (2011)

Natočený to je jak příjemná, podvečerní Plzeň, v letním parku. Parádní pěna se převaluje semotamo, po douškách si vychutnávám lahodnou, plnou chuť, a pomalu se nechávám vést tóny, přicházejícími někde z hloubky mojí makovice.. Tikot, je parádní příběh, atmoškou trochu připomínající Sedum, Kuba Kubikula se nachází ve své kůži, role mu padne, a přes skutečnost, že jsem celou pojintu odhalil poměrně brzy, mě ani nenapadlo od toho napínáku urvat kukadláky. No a výbornej je hepijend, ten mě překvapil, zvrátil to celý vo stovosumdesát. prima.

Le Mans '66 (2019)

Při sledování filmů podobného ražení, pociťuji někde v hloubce mého já, ukrutnou bolest, kterou možno jest zahnati pouze sebevražedným letem na splašený koze, není li koza, vezmu s díky i umaštěné Ferrrarrrrry. Při sledování tohoto Lemánu, byly tyto výše popsané pocity zcela potlačeny kamsi do prdele, páč to je tak supráckej film, že nejenže mi dokonale vobrousil adrenalinový choutky, navíc jsem se nezabil na vopičí dráze, ani na jiný potvornosti, jsouce přišpendlen na lacinou koženku a obědvěmami pazoury místo volantu přešťastně svíral jsem ucho půlitráku naplněného mokem, který v podstatě vylučuje řízení motorového, v zásadě i jiného prststředku, sem tam donutivši mne i vylučovati. Jako ten mok. No a pak jsem si přečetl, co jsem to zas zmatlal, chvíli jsem přemýšlel, a nakonec jsem dospěl k jednoznačnému. Je to všechno blbost.

Le Mans (1971)

Legenda hrající v legendě.. Nezapomenutelný Steve Mc Queen v jednom nezapomenutelným filmu.

Jmenuju se Dolemite (2019)

Názorný příklad, jak z pár hnědejch prdů, vykřesat suprácky sladký kuličky :-)

Kurs sebeovládání (2003)

Výbornej Jack zachraňuje poněkud vlekoucí se děj, není to film, kterej by mi vyloženě urval koule smíchy, ale i tak se jedná o pecičku na dortu podobných filmových voražení. Nebo třešničku. Jak chcete.

Rodiče na tahu (2019)

Propadák to není, přestárlý Alec dělá co může a ten film do dosti táhne doprdele. Naštěstí v tom je dostatek zábavy i tak, tím se to vyvažuje a převažuje k silnější trojce, takže dávám čtyrku, a to za obývák na zahradě a sexuálního maniaka :-)

Podfukářky (2019)

Megaprdel od začátku až do konce, tlustoprdka je vynikající, nepřekonatelná, půvabná, šarmantní a dokonale kontrastující bulimistický žirafce. Miluiju ten film. Netřeba moc myslet, stačí se jen odpoutat od reality a utlemit se k smrtce.

Misery nechce zemřít (1990)

Knížka výborná, film..kupodivu neprzní předlohu, dokonale vystihuje původní téma, udržuje napětí i tempo. P.s. tu svini bych zaškrtil :-)

24 hodin života (2017)

V půlce jsem opět zjistil, že už jsem to mnohokrátero viděl, což mi nevadilo, páč je to od začátku do konce suprácká podívaná, bez keců, se smyslem a s akčním nářezem, za který by se nemusel stydět ani Bruslí smíchanej s Termikem.