• Thriller

Dětská hra (2019)

Asi to bude znít divně, ale dlouho jsem se u žádného hororu tak nepobavila. Chucky mě nejednou rozesmál :-). Postavy jsou velmi sympatické, vraždy poměrně drsné, vzhledem k tomu, že je to takový "dětský" horor, jak píše J*A*S*M. Celkový děj je zasazený do naší doby a i scénář je dost pozměněný oproti originálu, což mám u remaků ráda. Vzhledem ke kritice, kterou jsem na tento film slyšela jsem velmi mile překvapená, pro mě jeden z lepších hororů/thrillerů, co jsem za poslední dobu viděla.

Můj andílek (2019)

Poslední hvězdičku dávám kvůli tomu konci...až do poslední chvíle jsem totiž věřila tomu, že je vše jinak, takže mě to hodně překvapilo. Chvílemi se to trochu táhlo, ale závěr filmu a celková pointa to za mě zachránily.

Syn (2019)

Jak já nesnáším otevřené konce, achjo. Ale ubírat hvězdičku kvůli tomu nebudu, mělo to tady své kouzlo. Přece jen bych ale uvítala spíš vysvětlení a odpovědi na mé otázky po skončení filmu, které jsou: JAK? a proboha PROČ? .. Na večer celkem slušné psycho.

Sdílej (2019)

To jsem teda čekala víc.. žádný hlubší smysl v tom nevidím.

Dvanáct do tuctu (2003)

Mě to náhodou bavilo, účel to splnilo, zasmála jsem se několikrát... Dobrá oddechovka. :)

Skleněný (2019)

Oproti dvěma předcházejícím dílům strašně slabé, zdlouhavé, nezáživné.. V polovině se to sice trochu rozjelo, ale konec mě vyloženě zklamal. Nemohu proto hodnotit jinak než silnější dvojkou.

Večeře s Beatriz (2017)

Já tedy (asi jako jedna z mála komentujících tady) si dovoluji říct, že pointu jsem pochopila a právě díky ní nechápu až tak nízké hodnocení filmu, je totiž velmi silná, stejně jako zakončení filmu. Dobří lidé umírají, špatní se smějí. Přesto si myslím, že to mohlo být zpracované o dost líp a konec byl přehnaný (zas tak vyhrocené to nebylo aby to skončilo její sebevraždou). I když vím, co tím chtěl autor říci.. Zajímavé komentáře: Khalesi, whack.

Ticho před bouří (2019)

Souhlas s LIVINGDEAD a s ostatními. Je to blbost, ještě že mě nenapadlo jít na to do kina...

Složka 64 (2018)

Pro mě asi nejemotivnější díl ze všech, dostalo mě procitnutí Carla, i to, co se stalo Assadovi. Jako poslední díl velmi důstojné zakončení, ale nemůžu se smířit s tím, že už je znovu neuvidím. Lepší kriminální sérii neznám :( ..