• Krátkometrážní

Maigret - Maigret a ministr (2002) (epizoda)

Parádní atmosféra doby, kdy muži byli muži a ženy byly ženy. Maigret plný emocí, které mne vtáhly do děje natolik, že jsem necítila potřebu hnidopišsky sledovat přesnost práce střihače.

Limit (2010)

Kdybych pochopila, proč si někdo schovává video s důkazem o tom, kterak spáchal vraždu, možná bych tento film mohla označit za výborný akční snímek. Má spád, napětí, nikdo se netváří neprůstřelně, ani nemá nadpřirozené schopnosti, jen to chtělo, aby autor námětu zapojil trošku mozek.

Maigret - Maigret a obchodník s vínem (2002) (epizoda)

Nápaditá kamera, zajímavě pochmurné prostředí staré továrny a Maigret hýřící bonmoty tvoří celek slušné kriminálky.

Maigret - Můj přítel Maigret (2001) (epizoda)

Ostrov nabitý atmosférou prázdnin a jeden mrtvý, kterého vlastně ani nebyla tak moc škoda, jsou předloženi Maigretovi, A ten tentokrát s jednou mrtvolou vyřeší naráz vraždy dvě.

Maigret - Maigret a milovnice diamantů (2001) (epizoda)

Ponurý plavební kanál, ponuré stáje, ponuré lodi, zapšklí svědci, zbrklý synovec a jedna vražda za druhou. Tohle všechno na náladě nepřidá. A Maigretovi obzvláště. Takže se dokonce ani nedopouští svých oblíbených bonmotů.

Maigret - Maigret a smrt účetního (2000) (epizoda)

Tento díl Maigreta má jiskru, byť trochu porušuje pravidla klasické francouzské filmové školy, neboť pachatele odhalí divák mnohem dříve, než vyšetřovatel.

Maigret - Vražda v kupé první třídy (1999) (epizoda)

Miloň Čepelka v okouzlující roli německého stomatologa sice není ani uveden v titulcích, ale jeho etuda s maketou chrupu určitě nezapadne.

Maigret - Maigret a čtyři ženy (1997) (epizoda)

Maigret plný lidskosti a chápavosti, proč ne? K některým zločincům umí být vstřícný. Velmi zdařilý díl, Cremer Maigreta nehrál, on se jím stal.