• Fantasy

X-Men: Dark Phoenix (2019)

ach jaj .... este aj ta hudba v pozadi mi liezla na nervy. toto je prvy a dufam aj posledny diel x men serie ktory si v zivote nepustim 2x.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Neskutocna animacia, hudba, pribeh, dobry humor. Necakal som ze to bude tak dobre. este aj potitulkova scena :D

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

slusny film s nenormalne dobrym soundtrackom :D ktory sedi so scenami neskutocne. Oplati sa pozriet.

Pasažéři (2016)

sci-fi romanticka, prekvapivo dobra romaticka :D u mna az na 5 hviezd :D a to niesom romanticka :D Prijemny film po vsetkych strankach. Na jednej strane sebeckost a co je clovek ochotny urobit koli laske a aby nebol sam na druhej strane ako sa dokaze clovek pozerat na veci ked zisti pravdu a ze bol klamany. taka dobra oku lahodiaca zmeska roamticko psychologickej sci-fi.

Správní chlapi (2016)

Zabavil som sa ako uz davno nie. presne podobny humor mam rad a odporucim kazdemu, podla mna naozaj paradna komedia. nenuteny humor. lepsia komedia ako ovela viac propagovane komedie od ktorych som cakal naoza vela, tu som z ukazok necakal nic extra hlavne v ukazke neboli vsetky humorne veci z filmu, a naozaj som sa zabavil.

Vetřelec: Covenant (2017)

ako film je to v celku dobre. nieje co vycitat. Len ten pribeh, nechce sa mi verit ze votrelcov vytvoril robot nejakym genovym slachtenim ci kou ritou. Zas a znovu klasika stara ponurna atmosfera najdu na planete staru lod ludia si myslia ze je tam stovky ak nie tisice rokov tam su ako sme sa dozvedeli v phrometheovi nasi stvoritelia, vajcia votrelcov parada stare rasy starsie ako my a teraz o XY rokov neskor sa dozvieme ze votrelcov sme vlastne stvorili my ludia, teda doslovne robot ktoreho sme vytvorili a je posadnuty dokonalostou. ko uz toto vymyslel, a preco vobec toto niekto vymyslal? zaujima to vobec niekoho z nas? co bude nasledovat dalej??? ake bude pokracovanie? co sa dozvieme teraz? ze rasu predatorov ktora je v spolocnom vesmuire s votrelcami nakoniec stvoril terminator poslany spat casom na inu planetu??? miesto takychto kravin by som prial uz konecne nejaky normalny film, pokracovanie hodne filmov zpred 30 rokov, ked efekty stali za hovno ale o to viac si dali zalezat na pribehu. a clovek sa dobre nepos.al ked to pozeral a nesiel na wc sor ako to skoncilo aby nieco nepremeskal. presne nieco take som ocakaval. a dostal som vysvetlenie preco janko a marienka sli do lesa. ako by ma to zaujimalo ....

Mumie (2017)

No po pravde si to neviem velmi zaradit. Klasicka mumia 10 rokov do zadu sa mi pacila, bolo to viac menej dobrodruzna komedia. tu som sa sice par krat zasmial ale neviem. nieje to zle, nieje to vyborne pre to som aj ohodnil strednou cestou ako dobre. Nic nepokazite ak si to pozriete ale ja som proste mal lepsi pocit zo starsej verzie. Uvidime kam tento dark universe dospeje a co prinesu dalsie filmy z neho.

Wonder Woman (2017)

Po poslednych Dc filmoch som sa uz radsej ani netesil, aby som zas neostal sklamany, ale toto je fakt parada. normalne som ostal prekvapeny ci je to naozaj DC. Po man of steel co bola parada prislo par blbosti ale tu cely film je co sledovat nic nieje podsuvane, zbytocne vysvetlovanie povodu a podobne. ja som to pozrel cele nic ma nerusilo, pacilo sa mi to. takze kto ma rad tento zaner podla mna bude spokojny.

Underworld: Krvavé války (2016)

Sklamanie na totalku. cela seria sa mi pacila viac menej ale toto, ach jaj. pri zavrecnych titlkoch som bol rad ze to skoncilo. Vazne nechapem ako to mohli takto d.....t

Logan: Wolverine (2017)

paradna rozlucka Hugha Jackmana a Patricka Stewarta s x-menovskou sagou. Film udrzi napatie cely cas aj humor aj akcia, sceny s wolwerinom su drsne ako nikdy pred tym, adamantiove noze presli hlavami asi zo vsetkych stran akymi sa to len dalo, a podla mna herecky aj pribehovo proste parada. A neviem si predstavit kto wolverina nahradi v dalsich x-menovkach. Tento film si mozu pozriet aj ludia ktory komixovky nejak velmi nezeru pretoze je to vazne cosi ine. Vidiet ze tu rozlucku zobrali vsetci vazne a aj sa tak k tomu postavili. Filmy s vyssou pristupnostou mozno nezarabaju tolke prachy ale o to lepsie sa na ne potom pozera. Keby vsetky x-menovky boli trosku tvrdsie hla deadpool a logan tak by iste stali za to. Len skoda ze uz tu neuvidime spominanych 2 hercov. To je jedina smutna vec na celom Loganovi.