Volejte Saulovi - Na komoru (2016) (epizoda)

Byla asi jen otázka času, kdy Chuck skončí nějak takhle. Ale, že to bude zrovna Jimmyho chyba, to moc lidí asi nečekalo...

American Horror Story - Cukr a bič (2012) (epizoda)

Říká se že Asylum je dost možná nejlepší série ze všech, ale až tak? Zatím nemám jedinou výtku. Jen ať to tak pokračuje.

American Horror Story - Vítejte v Briarcliffu (2012) (epizoda)

Ještě lepší než pilot první série. Atmosféričtější, hororovější, jen si budu muset na odlišné role herců z Murder Housu, ale vypadá, že aspoň Jessica Lange hraje stejně charismatickou a charakteristickou postavu, která se k ní perfektně hodí.

Jason Bourne (2016)

V podstatě scénáristicky stejný jako první tři díly. A to už (přiznejme si to) je trochu nuda. Očekávání jsem měl větší. Nechce se mi to dál rozebírat, zkrátka tohle je jednoznačně pod Greengrassův standart.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Je pravda, že jsem čekal nějaký megahoror s děsivou atmosférou. Místo toho jsem dostal velké množství teenage plot twistů, u kterých se ovšem nedá říct, že by byly nějak na obtíž. Prej jsou další série lepší a to je jediný faktor, který mě přesvědčuje v seriálu pokračovat.

American Horror Story - Po zrození (2011) (epizoda)

Už to bylo vlastně jen nějaké dodělávání série, protože všechno potřebné, co jsme se měli dozvědět jsme se dozvěděli v předchozím dílu. Nejzbytečnější epizoda Murder Housu.

Hra o trůny - Série 7 (2017) (série)

Určitě se nejedná o nejlepší sérii, ale who fuckin' cares? Je pravda, že některé části scénáře byly poměrně uspěchané (na mysli mám samozřejmě enormní časové skoky), ale (opět) who fuckin' cares? Ano, ano, souhlasím, že některé plot twisty byly docela předvídatelné, ale who fucki... oukej, tohle už mě trošilililinku sralo. Každopádně všechny chyby v sedmé sérii byly zdemolovány perfektníma akčníma fightama nebo špetkou toho amateur-love porna (i když to čurákem občas nejde:(( že ne Grey Worm?) Tímto komentářem v žádném případě neshazuju komentáře druhých. Každý má svůj názor a já ho samozřejmě respektuju.

American Horror Story - Zrození (2011) (epizoda)

Jsem trošku zklamaný vzhledem k tomu, že jsem předpovídal všechno co se v tomto dílu stalo. "GO AWAY!"

American Horror Story - Hříchy minulosti (2011) (epizoda)

Flashbacky nám do sebe krásně zapadají a odhalují se nám poslední záhadné informace. A nám nezbývá nic jiného než si jen naplno užít poslední dvě epizodky (doufám, že včetně slíbeného zrození antikrista)!