BoJack Horseman - Hřejivý příběh (2019) (epizoda)

Já jsem spokojený. Diane není na cestách tak konfliktní, jako normálně (přesto se dostala do rozepře kvůli kabátu), a občas umí být i sympatická. BoJackovy dopisy byly třešničkou na dortu.

Já, padouch (2010)

V celkovém součtu to špatné nebylo. Místy jsem se nudil, jindy jsem se nadměrně usmíval. Každopádně v neoficiálním souboji mám já osobně jasno. Despicable Me vs. Megamind - 0:1.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Velmi, VELMI jednoduchý snímek. Průměrný průměr všech průměrů.

Zmizení (2013)

Jedním slovem - drsné. Nemyslel jsem si, že se Gyllenhaal s Jackmanem k sobě budou tak hodit, ale opak je pravdou. Depresivní, ponurá, temná atmosféra je hlavním mottem těchto 153 minut a tito dva tomu umí sakra přispět. Nejsem fanouškem otevřených konců, ale tady mi to ani nijak nevadilo.

Whiplash (2014)

U hudebních filmů vždycky čekám na něco, co mi vyrazí dech. Tady to mělo být asi poslední vystoupení, ale že bych z toho cákal? E-e. To by se v podstatě dalo říct o celém filmu. Slibný začátek, nenaplněný potenciál. "Otevřený" konec taky nepomohl. J.K.S. v topu.

Mlčení jehňátek (1991)

Pro mě zatím nejvhodnější definice slova "overrated". První půlka se strašně táhla a trošku jsem doufal v zázrak. Film mě začal pořádně bavit až od Hannibalových hrátek v kleci, pak už to běželo krásně. Hopkinsovi dávám paleček vzhůru.

Mělčiny (2016)

Obecně mám rád survival filmíky se žraloky a vypadalo to, že názor nezměním. První půlka na čtyři z pěti. Dovolím si tvrdit, že jsem ten strach i užíval. Ale od chvíle kdy Nancy zalehla na šutr, všechno šlo dolů. Obrovsky klišovité momenty (racek, due mexických trkvasů, řeč do kamery). O sci-fi závěru ani nemluvím, to byla komedie. Škoda.

BoJack Horseman - Série 5 (2018) (série)

Naprosto spektakulární krasojízda. Blížíme se ke konci a já už teď vím, že depresím nezabráním.