Shrek Třetí (2007)

Neřekl bych, že se jednalo o nějakou velkou ostudu. Spíš bych to vysvětlil jakousi namlsaností z jedničky a dvojky, která, co se vtipů týče, nastavila laťku až příliš vysoko. Oproti prvním dvěma skvostům mě zamrzel i předvídatelný děj. Pasáž na "střední" byla jednoznačně nejlepší.

BoJack Horseman - Paráda (2018) (epizoda)

Nejpochmurnější a nejděsivější epizodní finále v animovaných seriálech. Fakt se bojím toho, co přijde.

BoJack Horseman - Hlava v oblacích (2018) (epizoda)

Konfrontace borce s blbkou (která na druhou stranu v seriálu nesmí chybět) byla třešničkou na dortu. A už ten dort byl sám o sobě kurevsky dobrej.

BoJack Horseman - Dávná historie (2018) (epizoda)

Hollyhock už mi nějakým způsobem přestává vadit a nevím proč. Něco mi říká, že poslední epizody páté série budou dělo. Extrémně se těším.

Riddick: Kronika temna (2004)

Riddick mě zklamal. Mám rád "odvětví" podobných scifi filmů, ale tohle byl krok vedle. Rozhodoval jsem se mezi jednou či dvěma hvězdami. Vůbec mi to nesedlo.

BoJack Horseman - Strachy pana Piškota (2018) (epizoda)

Nějak jsem si začal zvykat, že se děj bude točit jen kolem BoJacka (ještě pár epizod zpátky to tomu fakt bylo), a horkotěžko se srovnávám s faktem, že v seriálu jsou i další postavy. Dnes byl v hlavní roli Mr. PB (a jeho čtyři dvacítky) a taková pecka to nebyla.

BoJack Horseman - VNIT. PON (2018) (epizoda)

Opět originální koncept vyprávění (nechápu, kde je tvůrci pořád berou), jako mnoho předchozích. Závěr mrazil a můj názor na Diane se tentokrát zhoršil.

BoJack Horseman - Churro zdarma (2018) (epizoda)

To si už ze mě děláte prdel... Už fakt nemám slov. Strop. "You never get a happy ending, 'cause there's always more show."

BoJack Horseman - Příběh Amelie Earhartové (2018) (epizoda)

PC nepatří mezi mé oblíbenkyně, tudíž z ní samotné nemám takovou radost, jako třeba z BoJacka. Její minulost má něco do sebe, ale přijde mi, že její příběh jsme v Hollywoodu viděli už mockrát.