BoJack Horseman - VNIT. PON (2018) (epizoda)

Opět originální koncept vyprávění (nechápu, kde je tvůrci pořád berou), jako mnoho předchozích. Závěr mrazil a můj názor na Diane se tentokrát zhoršil.

BoJack Horseman - Churro zdarma (2018) (epizoda)

To si už ze mě děláte prdel... Už fakt nemám slov. Strop. "You never get a happy ending, 'cause there's always more show."

BoJack Horseman - Příběh Amelie Earhartové (2018) (epizoda)

PC nepatří mezi mé oblíbenkyně, tudíž z ní samotné nemám takovou radost, jako třeba z BoJacka. Její minulost má něco do sebe, ale přijde mi, že její příběh jsme v Hollywoodu viděli už mockrát.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Bavilo mě to? Ano. Byla by lepší zkrácená stopáž? Rozhodně. Unikátní snímek, ale na to jsme si u Fincherových filmů už zvykli. Pitt klasicky fantastický (lol, dřív jsem ho měl jen za blonďáčka, který umí dobře hýbat obočím před kamerou, ale kurvafix když ho sleduju, tak je to sym-fo-ni-e), Cate Blanchett se taky neztratila a jen za tu jejich chemii bych hodil film do červených čísel. Některé pasáže byly fakt navíc, to ano. Ale vyloženě nuda to určitě nebyla.

Shrek 2 (2004)

Všechno už tady bylo řečeno, jen musím vyzdvihnout jednu věc. Absolutně FAMÓZNÍ výběr hudby. A to nepřeháním. Čtyři kousky.

Love, Death & Robots - 2. svazek (2021) (série)

Nepříjemně mě zaskočila výrazně kratší stopáž, než tomu bylo v první sérii. O to víc lidi očekávali kvalitu, na což Miller s Fincherem asi doplatili, jelikož kvalitativně jsou na tom obě řady stejně. Vidím další posun v animacích, ale chybělo mi víc smysluplných příběhů. I tak se těším na příště. Snad nedostaneme čtyři epizody.

Love, Death & Robots - Utonulý obr (2021) (epizoda)

Taková filozofická kecačka, které prostě chyběl moment překvapení. Doufal jsem, že obr se nějak probudí, nebo že na nás zkrátka bafne nějaký zvrat. Prdlačky. Ale i tak slušné. Už jsem se lekl, že nikdo nevyužije toho třímetrového péra, s kterým si tvůrci tedy dali záležet.

Love, Death & Robots - Azyl (2021) (epizoda)

Jednoho nahánějícího robotického vysavače jsme tu už měli, ale tohle mě bavilo ještě o píď víc. Ruka vypadala přímo lahodně.

Love, Death & Robots - Duch Vánoc (2021) (epizoda)

Famózní nápad a až znepokojující realizace. Tohle pusťte těm vycpaným tlouštíkům v Americe a hned bude svět vypadat líp.

Love, Death & Robots - Vysoká tráva (2021) (epizoda)

Hlavní roli tady nehrál příběh nebo nějaký extra promyšlený děj, nýbrž originální animace a hororová atmosféra. Moc dobrá jednoduchá přímočará posrávačka. Ani mi tady ta pointa nechyběla.