Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Fantasy

Obsahy (4)

The Smoke (2014) (TV seriál)

Vysoce adrenalinové dobrodružství White Watch, týmu londýnských hasičů. Vedoucí posádky a také zkušený hasič Kev (Jamie Bamber) je těžce zraněn při jednom z nejhorších požárů jeho kariéry. Téměř rok tráví doma a zotavuje se. Když se vrací do práce, tak při něm stojí jeho přítelkyně Trish (Jodie Whittaker) i jeho přítel a kolega hasič Mal (Rhashan Stone). Ale je na tom psychicky a fyzicky tak, jak si opravdu myslí, že je?

Zlato (2016)

Selhávající podnikatel Kenny Wells (Matthew McConaughey) se v poslední zoufalé snaze o nalezení štěstí spojí s neblaze proslulým geologem Michaelem Acostou (Edgar Ramirez), aby mohli provést jejich grandiózní plán. Najít zlato hluboko v nezmapované části džungle v Indonésii. Založeno na skutečném příběhu těžebního skandálu Bre-X Mineral Corporation na počátku 90. let.

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Natočeno na základě skutečné události, k níž došlo 20. dubna 2010 na ropné plošině v Mexickém zálivu. Film zachycuje odvahu těch, kteří pracovali na Deepwater Horizon. Extrémní momenty statečnosti a přežití tváří v tvář tomu, co se stalo jednou z největších člověkem způsobených katastrof ve světových dějinách.

Týpci a zbraně (2016)

Pravdivý příběh dvou mladých můžu - obchodníků se zbraněmi, Davida Packouziho (Miles Teller) a Efraima Diveroliho (Jonah Hill), kteří získali zakázku na 300 miliony dolarů od Pentagonu na dodávku zbraní americkým spojencům v Afghánistánu. Nicméně brzy se ocitnou v nebezpečí a do problémů s návratem zpět domů.

Reklama

Reklama

Reklama