8. míle (2002)

Asi jen díky tomu, že jsem hip hop poslouchal a sem tam si něco poslechnu dodnes a že mě Eminem mile překvapil, dávám tři hvězdy. Ono to totiž bylo tak nějak o ničem.

8 MM (1999)

Hodně temnej a dusnej thriller,až mi z některýho porna bylo blbě.Cage je pořád stejný,Phoenix hodně zajímavý a Gandolfini se Stormarem nádherně úchylní a nechutní

88 minut (2007)

Lehce nadprůměrný thriller, příjemné pokoukání, celkem rychlý spád

9 a 1/2 týdne (1986)

Nevím, co na tom všichni máte. Vždyť je to naprosto o ničem. Chápu, že při pohledu na mladou Basinger tvrdne nejednomu pánovi v kalhotách a z mladýho Rourka si ženský rvaly rodidla, ale to je tak všechno.

9. rota (2005)

Hodně zajímavý a drsný film.Sice je to podobný všem těm americkým válečným filmům,ale má to takový zvláštní nádech,podobně jako měl francouzský Mezi nepřáteli.

90 minut do smrti (2021)

Měl jsem poněkud obavy z Lundgrenovi režie, ale zvládl to solidně. Adkins je fajn, dost civilní, ale Lundgren by se na hraní v akčních filmech už měl vykašlat. Vždyť on sotva chodí. Jinak to nebylo špatné, začátek trochu pomalý, ale pak se to solidně rozjelo a Adkins s Lundgrenem si evidentně padli do noty.

96 hodin (2008)

Neesonův drsnej taťka se mi moooc líbil. Obvzlášť jeho mučení albánskýho pasáka bylo dost drsný. Je vidět že páni Besson a Kamen umí napsat i kvalitní scénář. A Pierre Morel ukázal, že 13. okrsek nebyla jen náhoda.

96 hodin: Odplata (2012)

Čekal jsem to mnohem horší, nicméně rozjezd je opravdu velice vlažný, pak začne akce a najednou je konec. Nic proti tomu, kdy nebyl Megaton spíše podprůměrným režisérem. Honička sice nebyla vůbec špatná, ale Megaton neumí točit souboje a jeho akce je fakt hodně špatná.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Když jsem se dověděl o natáčení třetího dílu, tak mě zajímalo, koho unesou a kdo bude únoscem. Že by albánský strýček ze čtvrtého kolene? Teď si říkám, že bych za to byl snad radši. Třetí díl nemá téměř žádnou spojitost s předchozími díly a jde jen o snahu tvůrců vytřískat z diváků další peníze. Nemějme jim to za zlé, od toho tu přeci jsou. Ale mohli vyprodukovat lepší scénář, alespoň co se týče děje. Jinak Megaton se buď zlepšil v režii nebo jsem si na něj už zvykl. Nemůžu film srovnávat s prvním dílem, protože to ani srovnat nejde. Nebyl jsem z toho paf, ale dalo se to a přiznávám, že to nebylo zas tak hrozný.