Čisté nebezpečí (1996)

Opět béčko jako hrom, pro mne o to děsivější zážitek díky dabingu od Intersonicu, který je snad nejhorší, který jsem v životě slyšel!

Zuřivost (1995)

Hodně nepovedená slátanina. Dialogy úděsné, děj hloupý a akce je originál céčko. Zbytečný čas trávený u tohoto filmu.

Společenství spravedlivých (1996)

Klasické béčko 90' let z produkce Intersonicu. Děj přitažený za vlasy, mnohokrát opakovaný, policajt magor, potká partu ještě větších magorů a to ho vzpamatuje a vrátí do standartního režimu. Nic závratného to nebylo...

Ex Machina (2014)

Jednou se dostaneme do stádia, kdy budeme s někým mluvit a ani nebudeme tušit, zda jde o člověka, nebo androida. Film byl celkem průhledný, akorát ten konec, byl pro mne celkem nečekaný. Celkově zvláštní podívaná.

Horké prachy (1996)

Béčko jako vyšité, zato fakt zábava a akce. V úvodu jsem si myslel, že jde o demoliční derby, tak do toho film vlítnul. Pokud přehlédnete takové ty klasické klišé 80' akčňáků, jako bezdůvodně vybuchující auta atd. tak se budete opravdu bavit.

Poslové (2015) (seriál)

No po druhém díle to vzdávám a naprosto určitě nepokračuji. Na sedm jezdců apokalypsy a podobné zhovadilosti v něčem, co se ani neformuje v něco zajímavé, opravdu nemám čas a ani sílu setrvávat.

Harry Brown (2009)

Celkem vydařené drama, kde jsem váhal mezi třemi až čtyřmi, nakonec dám tu silnější hvězdu, jelikož jsem opravdu dostal rozumnou dávku příběhu, bez všech možných triků a efektů. A řekněte sami, ve kterém filmu padne klaďas k zemi, při pronásledování zločince, vlivem rozedmy plic? :o) Prostě příběh ze života...

The Gambler (2014)

Pan profesor na své závislosti fakt solidně ujížděl. A fakt jsem o něj měl celkem obavy, jakým tempem se řítil do pekel :o) Dobře zvládnutý scénář i samotný Markův herecký výkon. Bavil jsem se od první minuty, až do úplného konce.

Drsná Planina (1979)

Celý dlouhý čas, jsem se téhle záležitosti stranil a teď jsem se konečně odhodlal. Kupodivu jsem se fakt bavil a když člověk přivřel očko, nad občasnou propagandou, tak byl tenhle filmík fakt zábava. Navíc solidně obsazené dílko...

Speciální jednotka (2011)

Pokud člověk přehlédne ty nelogičnosti a nadlidské rozmnožovací schopnosti talibanců, včetně jejich schopnosti přemisťovat se z místa na místo v rekordních časech, tak jde o relativně koukatelný akčňák. Hvězdné obsazení, bohužel nepřidalo výrazně na kvalitě snímku.