Blade 2 (2002)

Marek Vasut mrtvy za par sekund. super vedlejsi role....

Blade: Trinity (2004)

blade je moje oblibena serie.. z osobnich duvodu 4hvezdy.

Soumrak mrtvých (2004)

ta hvezda kvuli znamim ang. komikum!!! jinak odpad !!

Gangster Ka: Afričan (2015)

cesky hollywood... hlavni herec vyborny. 5 hvezd za cesky pribeh! znama postavicka Radovan Krejcir a jeho kauza!!

Gangster Ka (2015)

Logan: Wolverine (2017)

cekal jsem vic.. par krvavych scen, to je sice hezky, ale jinak pomerne nuda.. a Albin - mutant, co predvede jen fenomalni sebevrazdu( v podstate zbytecnou, jak se tam odpali :D ) me trochu rozhodilo a zaroven pobavilo. r.i.p. wolverine. A tobe Hughu, preji ti hezky duchod pro X - Meny, pravy odchovance ze stary skoly. respekt!!!

Old Boy (2003)

Masakr.. !!!! Jihokorejský filmy nesleduju, ale tohle davam do ramecku. Je az neuveritelne, kolik pomstychtivosti muze byt v jedinem cloveku. Zaporak je opravdu zlomyslny. Konec byl dost smutny pro otce, ktery zjisti, ze mel sex s vlastni dcerou!

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Mel umí krváky s příběhem. Hlavní hrdina - ne voják, bez bouchačky, s biblí v kapse, nakonec odjíždí z Okynawy s odřeným stejném jako největší frajer své roty. A epická scéna, kdy svého seržanta táhne skoro jak na létajícím koberci je moc hustá. ZA TOHLE MELE PĚT HVĚZD.