Temný rytíř (2008)

Tak skvělého Jokera jsem ještě neviděl. Brutálně nabušený příběh plný šílenství a boje. Když si jenom pomyslím že Heath Ledger hrál tři roky před tím introvertní homokládu a teď na plátně předvedl šíleného psychopata.... No nemám slov. Těšil jsem se na Batmana, ale odešel jsem s Jokerem v hlavě !!!

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Nechápu, proč dostal oscara zrovna za takový bulšit výkon. Mám Lea rád, ale v tomto filmu to nebylo ke koukání. Příběhy, které se zaměřují na jednoho herce nejsou vůbec špatné například Gravitace, ale toto. Dle mého názoru měl dostat oscara za Vlka z Wall Street, nebo za Gilberta. Příběh se mi nelíbil, čekal jsem od něj daleko více, když se všude mluvilo o tom, jak za to dostal konečně toho oscara.... Ztráta času to nebyla jen jsem od toho čekal opravdu více.

Patrola (2012)

Nelítostný a krutý. Přesně takový je policejní svět. Holčičky popadněte rychle své kluky za ručičky, protože tohle bude opravdu jízda. V tomto filmu žádnej Smradumír nehází báva do vzduchu a jeho teplý kamarád Tom ho za to chválí. Zde si názorně ukážeme, jak drsné jsou ulice Los Angeles, které si v klídku projíždějí dva cool týpci s kvérama u pasu. Opravdu stylově natočené.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Sestrojili jste ty zbraně aby jste nás zničili. Proč ? Pro mě druhý nejlepší díl z celé série. Na X-men Poslední vzdor to nemá, ale i tento díl mi dokázal vzít řeč. Příběhu se nevyrovná doslova žádný díl ze série a co se týče boje, tak zde je také na první příčce tento díl. Propojení minulosti z budoucností, válka, logika, statečnost, humor a akce. Tohle vše ve filmu naleznete. Proslov Erika před zraky všech televizních diváku propojený z budoucností kde X meni padají po jednom pod rukama Sentinelů !!!

Zkrocená hora (2005)

Herecké výkony v tomto filmu nejdou přehlédnout. Když se podívám na herce Heatha v tomhle filmu, nemůžu uvěřit, že ten samí herec ztvárnil o tři roky později Jokera ve filmu temný rytíř. Prostě jeho herecký výkon je pozoruhodný. Ani sebemenší vychýlení z jeho introvertního já. A vedle něho Jake. Opravdu se sešli dva skvělí herci.

Divočina (2006)

Já se přikláním spíše na stranu dobré pohádky. ano přiznávám je to vyžírák skoro všeho od Knihy džunglí po Lvího krále, ale přiznejme si to, v každé pohádce či filmu najdete něco z jiného scénáře ( skoro v každé ). Ale nejvíc mě rozsekali holuby, ti nemají v této pohádce chybu ! :D

Demolice (2015)

Nebýt pozoruhodného výkonu Jakea, vypnu film už po 10 minutách. Pro mě naprostá ztráta času. Film byl takřka o tom, jak se celých 100 minut snažil rozlousknout to, že miloval svoji mrtvou ženu. Mám Jakea rád, dokáže udělat i z filmu Twilight Sága dokonalost ( vsadil bych se teda :D ). Jenomže ani jeden dobrý herec nedokáže zdokonalit špatný příběh. Doufal jsem ve víc....

Důkaz (2005)

Herci dělají film. To je moto, které říkám prakticky u každého filmu. I v tomto případě jsem měl pravdu. Nebýt Gwyneth, Anthonyho a Jakea film by byl o prdu. Jenomže režisér si vybral dobře. Gwyneth, která zapadá buď do cvokárny a nebo na univerzitu. Část filmu geniální a část filmu naprosto nekontrolovaně šílená. Do toho Jake. Herec co dokáže udělat hlavní postavu i z vedlejší role. A Anthony, jehož herecké výkony na jeho věk v tomto filmu velice obdivuji.

Co žere Gilberta Grapea (1993)

No ty kráso já zírám. Jsem uzemněn na prdeli a je ze mě cvičená opice. Leo a Depp spolu. V dnešní době by to fungovalo tak že Depp zahraje dementa a Leo bude jeho starší rozumnější brácha co živí rodinu z práce v supermarketu. Jenomže toto je úplně jiný film. Leonardo si zahraje dementa a Depp místo toho aby si hlídal černou perlu bude hlídat jeho. Pro mě totální bomba vidět DiCapria hrát naprosto dokonale retarda. Ani zmínka chyby ve hraní role. Prostě tomuhle já říkám totálně se položit do hraní a zapomenout kým jsi, proč tam jsi a jak si se tam dostal. Film sám o sobě je špičkový a doporučuji ho vřele všem.

Bratři (2009)

No paráda. To jsem se zase nechal ukecat na skouknutí tohoto těžce psychického filmu. Čekal jsem od toho daleko víc akce. Tobey Maquire skvěle zahrál svoji roli jak před Afgánistánem tak po něm. Jediné v čem je chyba je, že já v něm pořád vidím toho mladíky Petera Parkera, kterého ztvárnil ve filmu Spiderman. Za mě nejlepší část filmu ta, jak se vrátil a vyrovnává se s realitou, i když po silných emočních zážitcích ví, že to nezvládne. Za mě obrovský palec nahoru a doufám, že to pro mě byl v nejbližší době poslední psychologický film !