Rock ze střední (2009)

Je od Disney Chanellu hezké, že se snaží přiblížit kvalitní a normální hudbu přiblížit mladým generacím, ale jak to tak můžou brát vážně, nebo si toho vůbec všimnout, když pak vypustí popárny jako High school musical nebo Camp Rock? A když v tom filmu ani nenaznačí, kdo byly ty důležité kapely, nebo dokonce i David Bowie (u kterého opravdu nechápu, jak se mohl s tímto projektem zahazovat), jak se o to můžou pak náctiletí zajímat? Oni to potřebují dostat naservírováno před čumák, jinak je to zajímat nebude.

Rádio Rebel (2012) (TV film)

Herecké výkony chabé, scénář strašný a motivace postav snad ani neexistují.

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

Nevím, jestli je to alkoholem, který jsem při tomto filmu pila, ale jak choreografie, tak písně i technika natočení se mnohonásobně zlepšili od minulých dílů.

Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film) odpad!

Nakyslý bonbónek plný tropického ovoce s příměsí blonďatých vláken od rebelského zaměstnance, který nenosí síťku na hlavě, a zabalený v popíkovském a nezmutovaném obalu.

Camp Rock (2008) (TV film)

Kdybych tento film nemilovala, když jsem byla stupidní teenager a kdyby tam nebyla ta super scéna s ptačí budkou, dala bych tomu odpad.

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Co nás scéna v jídelně naučila? Že nemáme dělat to, co nás baví, a podřídit se společnosti, protože pak budeme šťastní. Ach bože, jak je ten film špatnej.

Občan Kane (1941)

Jeden z kousků zlata velkého filmového pokladu světové kinematografie, který už průměrný divák neocení. Jen škoda, že se začátek velmi rychle zapomene díky rychlému návalu nových informací.

Zázračný nos (2016) (TV film)

Asi nejlepší pohádka z těchto vánoc. Kdyby ji dávaly na štědrý den tak by to ničemu neuškodilo.

Úkryt (2002)

Napínavé, šílené a strhující. Já toho chlapa prostě miluju.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Princezna je nesympatická, lidi mění svou loajalitu jak se jim zlíbí a Jan Dolanský nemá na svou charismatickou předlohu.