Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Tak nějak vlastně nevím jak to mám hodnotit. Bitva byla na seriál opravdu skvělá jen je Škoda ze byla v noci, ale chápu je to levnější. Logika tam žádná není. Úvod s Dothraki úplně dementní aneb jak přijít o půlku armády během par vteřin. Neposkvrneni dostali svého jména při obraně. Dále co jsem moc nepochopil byl ten úsměv NK… vždyť má bejt úplně bez emoci. Část kdy se za NK rozběhl Jon byla skvělá a zakončení bylo také dobre jen nechápu jak vlastně to Ariy přeměňování funguje když WW se po zabiti rozpadne nemůže mu přece vzít obličej… a kdyz už to tak je tak ho mohla zabit jednodušeji když stala za nim.. 50% víc ne. Bitva v Hardhome byla lepší a to o dost. Ps. Čekal jsem smrt více hlavních postav.

Avengers: Infinity War (2018)

Tak nějak nevím kde začít. Byla to naprostá pecka!!! Nedokážu se ani vzpamatovat z toho co se vlastně všechno stalo. Nejdřív začnu tím, že soundtrack je skvělý a na to, že je film vlastně celý digitální tak se opravdu zaměřili na spoustu detailů a oproti spoustě filmů mi to vůbec nevadilo.(krom jednoho Thanosova výkřiku :D) a co postavy Black Order byli skvělý a nejvíc se mi líbil Ebony Maw, který byl dokonalý protivník pro strange. Avengers moc prostoru kromě Thora nedostali, ale zase měli jedny z nejlepších scén. Strážci jako vždycky pobavili a jejich rozdělení na 2 nebo když počítám Gamoru 3 skupinky bylo perfektní, ale také moc prostoru nedostali. Nejlepší linku měl celou dobu Thor s Grootem a Rocketem. (Im groot. Hi im Steve Rogers :D) Hlavním “hrdinou” je celou dobu Thanos po kterém by se dle mě měl jmenovat i film. Opravdu je dobře představen a dá se pochopit co dělá a proč. První polovina filmu je s více humorem a dost urychlená s čímž se dalo od začátku počítat jelikož je tam opravdu mnoho postav a na takto velký film málo času. V té druhé už jde sranda stranou a nastupuje opravdu drsná část filmu kde jde o všechno. Postavy umírají a to hodně a ani vlastně nevím kdo žije a kdo ne. A na závěr chci říct běžte na ten film všichni nejlépe 2x Ja to dam asi ještě vícekrát. 5*

Spider-Man: Homecoming (2017)

Moc jsem doufal ať není spiderman jako předchůdci od sony. Naštěstí nebyl.... Byl tam super příběh Iron man potěšil a necpal se do filmu tak moc jak jsem myslel ze začátku. To jak Peter poznává oblek po odstranění dětské pojistky je parádně vymyšleno. Vytknu tomu délku dalo by se to o trochu zkrátit aby to nebylo tak natáhnuté. Jinak za mě určitě super film a těším se na zapojení Spidermana do týmovky v IW :) 5*

Den nezávislosti (1996)

Na rok 1996 je to výborný a dokonce i teď je spousta filmů který se k tomuto ani nepřiblíží. Will Smith a Goldblum užasný herci a hlavně díky nim je film tam kde je. Legendární je jak Will dá KO mimozemšťanovi vždycky se tomu zasměju je to super podivaná pro celou rodinu (pokud mají zálibu ve Sci-FI) 5*

Sedm statečných (1960)

Je to klasika, která baví ikdyž jí vidím po několikáté a konec mě vždy dostane do kolen. Kdo má rád western nic lepšího pro něj být nemůže. 5*

Pád Londýna (2016)

Pád bílého domu mě bavil hlavně první scéna kdy bílý dům dobily čekal jsem ale od dvojky něco aspoň trochu odlišného. Ano scény byli propracovanější, ale ve výsledku jsem vlastně viděl to samé co v jedničce další film už v kině asi vidět nepotřebuju a počkám si až na DVD 3*

X-Men: Apokalypsa (2016)

Ikdyž je to podle všeho nejhorší díl ze série stejně mě bavil. Tržby se zastavily na cca 543mil a to je oproti předešlím filmům serie cca o 200tis méně a to je velký skok. Věřim tomu, že se studio poučilo a dokonce i Kinberg napsal "Myslím, že jsme se příliš zaměřili na klasickou zápletku, kdy hlavní prim hraje globání destrukce s vizuálními efekty na úkor vývojů postav a emocí. V novém filmu se chci soustředit na postavy, dát jím skutečné a uvěřitelné emoce. I vizuální efekty se musí zase jinam vyvinout. Divák musí mít pocit, že jsou přirozené a že by to takto nějak podobně mohlo vypadat i v našem světě." Doufám, že se z chyb poučily a další film bude opravdu stát za to. Stejně tomu nedám nižší hodnocení než 4*, protože mě filmy bavil a odcházel jsem z kina spokojený

Sedm statečných (2016)

Tak nějak by tento film asi ani nemusel vyjít. Když se člověk chce podívat na western s přestřelkami stejně si pustí ten z roku 1960. Tohle beru spíše jako úkaz jak vypadá western natočený v této době (hlavně přestřelka ta divaky bude bavit) víc toho asi film ani nabídnout neumí +- očekávalo se to 3*

Hledá se Dory (2016)

Už jenom jak to začalo jsem byl rád, propojení mezi Hledá se Nemo bylo a vlastně by se to dalo napárovat na sebe jako jeden dlouhý film. Za mě spokojenost jen by jsem doporučoval dál už žádný pokračování nedělat. 4*