Interstellar (2014)

Je pre mňa nepochopiteľný ten mediálny a Oskarkový humbuk okolo tejto viacmenej nudnej záležitosti. Celý film stojí na herectve Maťa Canagona,keby tam šaškoval niekto iný,bola by to totál chujovina

Tokarev (2014) odpad!

Nikolaj Nikolajevič Lenin(Cage),odpad odpadovič hnus

Noc oživlých protinožců (2014)

Tomuto filmu by skôr sedel prívlastok hororová komédia(hlavne ten hláškujúci Aborigénec nemal chybu),protinožci ma týmto nízkorozpočtovým dielkom celkom prekvapili a pobavili

Divocí koně (2015) (seriál)

Už aj takí velikáni v produkcii sračkoidných debilných telenoviel ako sú Kolumbia,Venezuela... sa musia červenať koľko hovien ročne môže vyprodukovať taká malá krajina ako je Slovensko

Equalizer (2014)

Denzel sa pomaly ale isto presúva z hereckej prvej ligy do ochotníckej XZ ligy. Kurva,to nemá čo žrať?!,nemyslím si že je odkázaný účinkovať v takých hovnách

Živí mrtví (2010) (seriál)

Dlho som sa odhodlával kým som sa rozhodol pozrieť si tento seriál a presvedčiť sa či si tie vysoké hodnotenia naozaj zaslúži. Po zhliadnutí prvej série a namátkovo pár dielov z druhej a tretej sezóny, som bohužiaľ opäť dospel k záveru že tie vysoké hodnotenia na IMDb a ČSFD sú len čísla,je to hodne preceňovaný seriál. Proti gustu žiaden dišputát,ale pre mňa to bola v podstate nuda a stráta času,snáď okrem prvých 3-4 dielov

Zmizelá (2014)

Fincher nesklamal a natočil prepracovanú drámu s prekvapivými zvratmi a bez predsudkov. Celkový dojem z filmu kazí prítomnosť Afflecka,jeho (ne)herecké výkony sú nepresvedčivé a kŕčovité(ako vždy) a okrem toho,na ten jeho koní ksicht sa fakt nedobre pozerá. Mal by sa venovať len réžii,tá mu ide podstatne lepšie

Špinavý prachy (2014)

Dlhotrvajúca nuda so stupídnymi dialógmi(vlastne celý film je viacmenej o ničom) .Stačila by podstatne kratšia minutáž,myslím že aj 30 minút by bolo veľa. Márna snaha upliesť z hovna bič

Tichý experiment (2014) odpad!

Táto gigapičovina je tichým experimentom koľko blbcov sa ešte vydrží pozerať na tieto found footage sračky. Tvorcovia rafinovane útočia na diváka prívlastkom,natočené podľa (ne)skutočných udalostí,ale jediná skutočnosť ktorej verím je, že takéto sračky ma dostali do štádia totálneho odporu FF filmov

Někdo to rád horké (1959)

Tento film ma nikdy neoslovil,pár úsmevných záberov sa tam nájde,ale že by to bola sranda k popukaniu tak to ani náhodou. Celkom chápem že tento film pobavil prevážne našich prarodičov,možno sa pri sledovaní od smiechu aj za pupky chytali,ale mne sa vždy pri sledovaní skôr chcelo spať. Mladšie osadenstvo by mohlo argumentovať že aj mne zrelému štyridsiatnikovi by sa táto vykopávka mala v podstate tiež páčiť,ale opak je pravdou. Stále nemôžem pochopiť čo všetci videli na MM,škaredá síce nebola,to nie,ale o hereckom talente a toľko ospevovanom sexappelu by sa dalo polemizovať. Myslím že jej vagína bola tou hlavnou devízou ktorá s nej spravila Hollywoodsku hviezdu