Ray Donovan (2013) (seriál)

Nesympatické obsadenie(ani Schreiber to nezachránil),všetci sa tvária vážne a dôležito ako hovno na palici ,a to neustále polemizovanie o nesmrteľnosti chrobáka tomu na zaujímavosti tiež moc nepridalo

Arrow (2012) (seriál) odpad!

Ak s vami ešte mláti puberta,máte radi cukríkových hrdinov s primeraným sixpakom a nevadím vám telenovelostupídny príbeh,tak hor sa do toho

Let (2012)

Divím sa Denzelovi čo ho zaujalo na tak tupom scenári. Možno mu brat Obama zavolal,hej bratm,chcem aby niekto natočil agitku o tom že piloti by nemali chlastať a brať rôzne opiáty. Je podstatné aby v tejto blbine hral niekto známy,kvôli sledovanosti a aby to malo svoju váhu,nemenej podstatný je aj fakt že dotyčnému nebude príliš vadiť aká to bude vo výsledku hovadina

Peřinbaba (1985)

Nijak zvlášť zaujímavá rozprávka,len rokmi tak nejak prischla k Vianočnej atmosfére. Celkom by ma zaujímalo či by sa rozprávka tešila takej obľube aj vtedy keby namiesto Hoesela účinkoval P. Nagy. Ako pôvodne plánoval Jakubisko,než mu to Nemecká produkcia zarazila a presadila si svojho "kona"

Mrazík (1964)

Keby táto skazka nebola tak skvelo nadabovaná(SK/CZ) a mali by sme ju pozerať len v originálnom znení,nikdy by sa nestala v našich končinách takým kultom Vianočných sviatkov a už dávno by upadla do zabudnutia. Paradoxne v Rusku je táto báchorka považovaná za jednu z najhorších. 60% z nostalgie a za dabing

Legie - Patria Nostra (2007)

Tento bordel si nezaslúži žiadne hodnotenie!. Zaradiť do dokumentu prevážne o dezertéroch a ufňukancoch aj Standu Gazdu(Stano Gazdik)?!. Neviem či to bol zámer,ale na diváka to môže pôsobiť tak že Standa je fanatik, ktorému LE vymlela hlavu. On je práve dôkazom a stále to dokazuje, že LE nie ja žiadna banda vymletých magorov(pre takých tu ani nie je miesto) ,a ani útočisko pre zhýčkaných usmrkancov!

Profesionál (1981)

Tento film by bol bez hudby Ennia Moriricone len tuctovou krimidrámou,ale tá hudba(hlavne skladba Chi Mai) filmu dodala punc jedinečnosti

Tři bratři (2014)

Blíži sa čas Vianoc a ja som ako každý rok v tomto období sentimentálne naladený,báchorky patria k tomu. Naivne som si myslel že rozprávka od osvedčeného dua Svěrákovcov bude stáť za to,že oni predsa nemôžu nič dojebať,óóó kurva ako hlboko som sa mýlil!. Bohužiaľ Svěráci kvôli potrebe za každú cenu niečo natočiť a zapôsobiť,klesli na úroveň 5 cenovej skupiny aby sa "zavďačili" súčasnému nevkusom sprasenému divákovi. Niekoho táto debilina evidentne nadchla,ale mňa určite nie!. Jedna hviezda len z úcty k Vám Svěráci,ale kurva chlapi,nabudúce radšej tři krát měřte a jednou řežte !,alebo Vám už došli nápady?!

Pod zemí (2014)

Krajne nesympatická všetečná trúba Perdita v hlavnej úlohe,študentka archeológie ktorá by aj napriek svojmu veku mohla kľudne prednášať z tejto oblasti aj starému ostrieľanému harcovníkovi Indymu Jonesovi. Táto blbka skoro všetko vie,v podstate ju nič neprekvapí a v krajných situáciach je na všetko pripravená. Z nadprirodzenými javmi sa vyrovnáva s úplnou samozrejmosťou ako by sa jej takéto veci stávali častejšie než sex. Found footage v tomto filme nie je až tak otravný prvok ako v iných podobných filmoch,práve naopak,vystihuje atmosféru a pôsobí autenticky,ale musím sa priznať že v poslednej dobe ma tieto filmy točené v štýle pseudo dokumentu už dosť iritujú