Průměrňákovi (2009) (seriál)

Strasti a slasti neobyčajne retardovanej americkej rodinky

Pat a Mat (1979) (seriál)

Títo dvaja majstri Zkurvil&Dojebal sú bezkonkurenční

Miluj souseda svého (2014)

Táto komedydráma útočí na diváka hromadou sentimentu a na záver patetickými žvástami. Film sa oplatí pozrieť len kvôli Murrayovi a Naomi

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Ako vlastne spoznal ich mamu,spoznal ju vôbec?. Po šiestej sérii som to vzdal

Přátelé (1994) (seriál)

Tento seriál som nevidel celý,lebo aj tak drvivú väčšinu dielov čo som videl som pozeral nayebaný(vtedy mi to prišlo aj vtipné). Potom som prestal chlastať a už ten seriál nebola sranda ale dosť nuda. Preto som to ani nedopozeral

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tento seriál mal skončiť zhruba piatou sériou,od vtedy je to už len prešľapovanie na mieste a mlátenie prázdnej slamy. Neustále dookola opakujúce sa vtípky už prestávajú byť vtipné,ale viacmenej trápne. Pochybujem že sa to deviatou a ďalšími sériami zlepší a niekam posunie

Vybíjená (2015) odpad!

Knihu som nečítal(ani nikdy nebudem), ale film bolo veľmi namáhavé vydržať dopozerať do konca. Vlastne deň po zhliadnutí už ani neviem o čom táto nebetyčná kktina plná blábolu a netalentovaných (ne)hercov bola

Halloween III (1982) odpad!

Režisér a celý štáb vrátane produkcie museli fičať na nejakých silných halucinogénnych sračkách,lebo inak si neviem vysvetliť ako túto gigachujovinu mohli vypustiť do sveta. Totálne dojebali renomé inak úspešných prvých dvoch dielov

Halloween (1978)

Keď som tento film videl s kamarátmi prvý krát pred 28 rokmi na VHS s jednohlasým dabingom,mali sme z toho filmu a predovšetkým z "dabingu" obrovskú srandu. Z odstupom času(asi nastupujúca senilita:-)) to vnímam tak nejak nostalgicky,to nemení nič na faktu že na svoju dobu je to nadpriemerne zábavný horor. Len ten profi dabing už tomu nedáva ten správny šmrnc a nie je to už taká sranda