Venom (2018)

Všechno mimo akční scény bylo vlastně docela nápadité a svižné. Sám jsem byl překvapený, že jako docela zábava. Stačil by asi jen komorní filmík o přerodu chlapa v symbionta a nemuselo by se řádit po městě jak v King Kongovi.60%

Věrní nevěrní (2018)

Není to pěkné pokoukání pro chlapa. Hlavní hrdina je takový blbounek, ketrý vůbec neví co chce a ani co vlastně dělá. Holky si s ním manipulují jak chtějí a on má pořád pocit, že o tom rozhoduje on sám. Hlavně to ale nepřichází s ničím novým, není s kým se ztotožnit. Ten chlapík je všechno jen ne borec, kterému bych věřil, že se o něj holky perou. To je pak těžké věřit tomuto příběhu. 50%

Vice (2018)

Asi tu bylo mnoho očekávání, hereckých hvězd bylo požehnaně. Všichni se asi cítili jako občané USA podvedení a chtěli si v tomto filmu zahrát, ab vyjádřili svůj názor či co.  Jenže scénář jaksi chyběl, jako by to spíchli za odpoledne z Wikipedie a Christian Bale slíbil, že zahraje infarkt. To by tak asi mělo stačit. Pár informativních titulků, aby se nám v tom divák neztratil. Nuda, nuda, šeď, šeď. 40%

Vládce Paříže (2018)

Přímočarý tvrdý a nekompromisní příběh. Samozřejmě s klasickými klišé, hrdě přiznanými. Atmosféra skvěle vtahuje do děje, nepropadáme žádné naději a tak je to taky v pořádku. Povedlo se zkrátka natočit poctivý imperiální akční snímek, šerm i střelba z pistolí jako bonus. Naprostá spokojenost, napětí až do konce. 85%

Vox Lux (2018)

To se prostě nedalo vydržet. Točeno jen pro kritiky, ti se asi rozplynou nadšením.

V pasti (2018)

Tohle je film pro lidi co mají malé děti. Takoví rodičové se vžijí so matky chránící své ratolesti a prožijí zdrcující nervák. Já se místy hodně nudil. Je to holt taková slabší epizoda z Walking dead, akorát ti mrtví jsou neviditelní. Za mne rozhodně podruhé ani náhodou. 50%

Všechno bude (2018)

Vlastně vůbec nevím co k tomu říct. Dva kluci jedou v autě a jsou svobodní. Občas někoho potkají, no road movie jak noha. Je to ale trochu odnikud nikam. 55%

Vše je pravdivé (2018)

Vpravdě komorní příběh, který zaujme hlavně kamerou. Jinak ovšem zdlouhavé vyprávění  o závěru života velkého dramatika. Největší pecka je tedy nakonec skvěle namaskovaný Branagh.

Vymazaný kluk (2018)

Nápravné zařízení pro křesťany homosexuály je povedená instituce, kde toho démona z vás zkrátka vyženou. Víra je holt dobrý sluha, ale špatný pán, ti lidé mají velmi svérázný přístup k psychoterapii. Je dobré, že film vznikl, je to zajímavá informace. Překvapili i Russel Crowe a Kidman ve velmi civilních rolích. 70%

Vzteklina (2018) (seriál)

Vlastně jen mi jen líto toho nevyužitého potenciálu. Poměrně silné momenty se tu mísí s občas tupými dialogy a amatérskými výkony mladých herců. Celé to působí spíš jako debut. Bařina prostě neumí ještě pořádné filmy dělat. 60%