Predátor: Evoluce (2018)

Pro mne je to znevážení filmové látky, podkopání kultu a jeho převedení do komiksové až komické roviny. Takový film mohli natočit s jakoukoli jinou vopicí a ne s predátorem a výsledek by byl stejně zbytečný a bezradný. Bohužel je to film pro náctileté, dospělý divák znechuceně odchází. 40%

Upgrade (2018)

První půlhodina ve mně vyvolala očekávání, která nakonec nebyla naplněna. Možná se mělo jít spíš cestou tupé střílečky než zbytečného filozofování. Nevím. Druhá projekce už nebude nutná. 60%

Máš ji! (2018)

Myslím, že tento zajímavý námět je nezfilmovatelný. Anebo ano? Tahle verze je v každém případě "čekání na vtip". A ani nic jiného se tu nekoná. 45%

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Uznávám, že takových filmů už byly desítky až stovky. Nic nového se ale v tomto žánru nečeká. Má svoje zákonitosti a ty se musí dodržovat. Gerard Butler je prototyp chlapa, který do takové role sedí. To je důležité, jelikož ty dnešní nagelované slečinky by takovou roli hrát nemohly, film by to poslalo do kytek. Vizuál je výborný, další body. Příběh je sice prostinký, ale plně postačí pro odreagování na nědělní odpoledne. Navíc varovně vztyčený prst ohledně kolektivní odpovědnosti za stav naší planety je i zároveň vztyčeným prostředníčkem současnému americkému prezidentovi, který na všecko sere. Takže jsem se i dojal a zasnil, když se pro záchranu zeměkoule spojili všichni proletáři a kapitalisté za lepší zítřky. 80%

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

To co se starými pardály fungovalo, nefunguje s mladými. Už v prvním díle to s těmi mladými vázlo. Navíc tady není o čem točit. Scénář prostě neexistuje. Je to naprosto hrozné. 20%

Špinavá dohoda (1986)

Arnold uděl zásadní chybu- začal mluvit. A jelikož mu to mluvení jde asi tak jako hraní, to jest vůbec ne, je to zkrátka průser. Film navíc není ani dobře natočený, scénář téměř chybí. Akce není zas až tak moc, jinak samý zbytečný kecy. Není nutno vidět. 50%

Tomb Raider (2018)

Asi se začíná nový příběh Lary Croft, tohle má všecky nemoci filmů, které představují úvod většího celku. Čekal jsem superhrdinku a ona dostává nakládačku a je dost měkká. Ale myslím, že se zocelí. V tomto díle už to ale nestihla. 60%

Elysium (2013)

Ten chlap umí skvělý vizuál a atmosféru, ale prostě mu to nedrží pohromadě. Škoda. 60%

Sestra (2018)

Je to béčko, ale jako součást většího cyklu úplně v pohodě. 70%

Dlouhý polibek na dobrou noc (1996)

Pro mne překvapení. Oldschoolovka jak má být. Možná nebyla Geena tak drsná jak by agentka být měla, ale Samuel L Jackson byl rozhodně drsný dost. 80%