Srdcová královna (2019)

Film v podstatě nemá chybu. Manželka se zaplete s nevlastním synem. Okoukaná záležitost, ovšem brilantně zfilmovaná a s výbornou pointou, která alespoň mne překvapila a tím i potěšila. Prostě to na Severu umí točit. 80%

Věrní nevěrní (2018)

Není to pěkné pokoukání pro chlapa. Hlavní hrdina je takový blbounek, ketrý vůbec neví co chce a ani co vlastně dělá. Holky si s ním manipulují jak chtějí a on má pořád pocit, že o tom rozhoduje on sám. Hlavně to ale nepřichází s ničím novým, není s kým se ztotožnit. Ten chlapík je všechno jen ne borec, kterému bych věřil, že se o něj holky perou. To je pak těžké věřit tomuto příběhu. 50%

Dokážeš udržet tajemství? (2019)

Hlavní hrdinka je kráva. A teď co s tím má chudák dělat? Pere se s tím jak se dá. Pro mne zcela nesledovatelné. 20%

Anita - švédská nymfička (1973)

Tehdy bylo asi třeba vysvětlit lidem co to nymfomanie je. To se povedlo, i když je to hrubě načrtnuto. Hlavní hrdinka byla velmi často svlečená, což může něteré diváky přitáhnout a zaujmout. 50%

Útok z hlubin (1999)

Ačkoli akce bylo docela dost, nepokrytě jsem se nudil. Špatný film to není, napětí tu ale nebylo a jednotlivý sežraní účastníci mne nijak netráoili, nikomu jsem nefandil. 50%

1917 (2019)

Mylím, že se film docela povedl. Zajímavé, že pojetí války a její dopady a celkový obraz se neustále mění s odstupem let. Tohle už není vojín Ryan ani Bratrstvo neohrožených. Tady je to jedinec proplétající se osamělostí své mise. Žádná postupně umírající parta kamarádů. Jeden jediný a jen chvíli. Nesmyslnost války tu je samozřejmě na prvním místě, ale už ani vlastně nevíme o co tu jde. Impresionistický obrázek, zajímavé, přínos vyjma uměleckého dojmu minimální. 70%

Terminátor: Temný osud (2019)

Tohoto dílu jsem se bál, že už fakt nebude co vyprávět. Tvůrci natočili poctu osmdesátkové verzi, povedlo se myslím dobře. Oživení Sáry i Arnolda bylo fajn. 60%

Terminator Genisys (2015)

Tak nějak ten příběh stále recyklujeme. Pořád je to docela dobré, ale tady je asi příliš efektů a málo podnětů k přemýšlení. Obraz a zvuk jede, mozek ale vypnout. 60%

Zrodila se hvězda (2018)

V tomto případě doporučím fil Síla Country, kde jsou všechny věci, které tady pouze naznačili, dotaženy k dokonalosti a vysloveny nahlas. Zrodila se hvězda je průměrný film dobrý po technické stránce. Herci a scénář však pokulhávají. 60%

Jaguár (1996)

Perrin s Campanou opět vyrážejí do jižní Ameriky, tentokrát ovšem ne jako Richard a Depardieu, ale už je tu Jean Reno. Je to vlastně taková pohádka o nalezení duše a tudíž i smyslu života. Na nedělní odpoledne jak dělané. 60%