Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Misfits zacinali epicky, probihali lehce nadprumerne a ted, co jsem videla prvni dil ctvrte serie, se bojim, ze je tvurci totalne pohrbili. V serialu po vsech moznych odchodech chybi zajimave a sympaticke postavy a jeden (nebo dva?) schizofrenni Rudy jeste nezachrani celou serii. Ach jo.

Hledám přítele pro konec světa (2012)

Prekvapuje me, jak si spousta lidi stezuje, ze je to "malo vtipny". Jenze tohle ani nemela byt komedie, je to jednoduse romanticky drama s par vtipky a nejakym tim asteroidovym nebezpecim. V ramci zanru pecka!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Takove ctyri a pul. Ocekavala jsem asi prilis od 48 fps a tahle nova technologie mi prisla prilis televizni / videoherni (v trikovych castech). A jelikoz na tom propagace a hlavne slova Jacksona dost stavely, nemuzu to uplne oddelit od samotnyho filmu.

Pí a jeho život (2012)

Zajimalo by me, koho napadlo, ze Pi a jeho zivot musi byt film pro deti -> dabing, bez krvavejsich scen, s nejakou tou laskou navrch.

Ladíme! (2012)

Skoda, ze Pitch Perfect nevi, jestli si dela srandu ze sladaren, nebo je sladarna. Kazdopadne Rebel Wilson vali!

LOL (2012)

Apple, Oreo, Pandora, Mentos, Miley Cyrus. Jeden produkt za druhým.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Skvělá hříčka, kde za málo peněz dokázal Johnson natočit realistické sci-fi a Rko, kde je erotická scéna ustřihnutá po dvou pusách. Zároveň v tom všem schoval několik narážek na to, jestli člověka determinuje jeden konkrétní čin, nebo nic nezabrání tomu, jestli se z něj má stát magor, co vystřílí zločineckou partu / záporák, který tu partu založí.

Tenká červená linie (1998)

Paradoxně bych snesla ještě delší stopáž, a když už prostříhání, tak válečných scén. Promluvy a rozdělení hlavních postav podle jejich význačné "životní filosofie" je výborné a k atmosféře pomáhá i skvělá kamera a hudba.

Projekt X (2012)

Pouziti amaterske kamery? Otresny. Pribeh? Nula. Sympaticke postavy? Nejsou. Parkrat jsem se zasmala, ale vic ani tuk.