Marvels (2023)

Veľmi často, keď sú v akčných filmoch hlavné hrdinky ženy, má to slabé recenzie. Ale mne sa to celkom páčilo. Jednoduché. oddychové, aj ked som si to pozrel 2 a 3 krat, bolo to ok.

Stvořitel (2023)

zbytočne nečítajte recenzie a pozrite si to. Mňa to zaujalo. Je to na štýl TELNET, a pre mňa okrem kamery, efektov a pod aj príjemný príbeh. Nieje to Sheakspiere, ani lacný B scenár. Na zamyslenie a konečne aj film, kde USA je aj zloduch. A Hans Zimmer by nerobil hudbu hocičomu.

Nesnesitelná tíha obrovského talentu (2022)

Bože, bodaj by sa mu podarilo hrať vo viacej dobrých filmoch a nebral tie sračky kvôli dlhom. Ale toto bolo super oddychové, veselé a dobre zahraté dielko s nápadom. Odporúčam a snád Redcliff bude tiež dobrý. Mohlo by mu to konečne výjsť.

Z jiného těsta (2023) odpad!

neviem, či to je tým, že ja ako europan nikdy nepochopím etnicko rasisticko genderovskú problematiku socialnych sieti v USA, ale asi pre tych, co to chápu a žijú tým bol tento film. na konci to končí dobre ako každá rozprávka. len škoda toľkých kvalitných hercov na tak zlý scenár. Film je nielen strata času, ale zbytočne ma len nasral. Ale asi toto chceli. Keď si to porovnám s filmom "Hádaj, kto príde na večeru / Guess Who's Coming to Dinner", tak problém možno ostal ten istý, ale tento film to podal ako amatérsky študentský film zle začínajúceho scénaristu.

Uncharted (2022)

Dobre natočené, dobrý nápad, dobrý herci, len uuuplne nereálne. Prehnali to asi redbullom a marvelom. pripomina mi to film Sahara.

Poslední souboj (2021)

Pán Ridley Scot ukázal opäť, že je užasný. Úžasný príbeh žien v mužskom svete tej doby.

Gump - pes, který naučil lidi žít (2021)

Vhodné pre deti, aj keď film režisér spravil viac smutný ako rodinný. Pôsobil na mňa ako dobrý scenár, s nízkym rozpočtom, neskúsenym režisérom bez precitenia príbehu. Herecké výkony študentské, kamera ako svadobný kameraman s jazdou, lacnou hlavou a dronom, zakúpeným pred tromi dňami. Vkuse jazda, trasenie, záber cez lístie, či niečo iné, a strih ... Načo dorabate tiene, svetelné lúče, (kostol, búda, mesto, prechádzka,....) Veľmi študentská práca. Keby som mal na film 80 000 eur tak aj tak by som to tak nerobil. Nepovažujem sa za negatívneho hodnotitela, ale scenár mal väčší potenciál, žiaľ zlá réžia, kamera, ... A vo finále tri titulné piesne??? Škoda.

Karel (2020)

Príjemné domáce spomienky na Karla Gotta, čo je pekná, spomienka pre rodinu a jeho milovníkov. Ostatní si môžu spraviť svoj názor. Z pohľadu dokumentaristiky taká študentská práca poprestrihavana zábermi z YouTube. Prepáčte pani režisérka, ale filmarsky nič moc dokumentaristiky práca nehodna ikony Karla Gotta.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Vraj to je prepadák, ale podľa mňa skutočne dobrý film. Možno si to uvedomia až neskôr, ako to bolo s Casablanca filmom

Jít za svým snem (2018)

Príjemný film na večer s puberťákmi pred telkou alebo vo dvojici. Finálna pieseň zaujímavá, hnevala ma kamera s nedostatkom svetla do tváre a silné pozadie, ale to diváka nemusí zaujímať. má podľa mňa mať 60%-67% hodnotenie. Pozrite a posúďte sami. Veľa nečakajte a potom viac dostanete.