České chaty snů (2023) (pořad) odpad!

Jestli si na to kluci z Norska fakt nedali registracni znacku a temhle 3 zoufalcum nehrozi zaloba, je to jeste smutnejsi. Moc jsem tomu chtel dat aspon hvezdicku, ale nejde to. Kdyz pomineme skoro uplne vsechno, tak hudebni dramaturg vikendoveho Radiozurnalu by toho mistniho vykostil i po slepu a po hluchu pri random vyberu.

Měsíc v ohrožení (2006) (TV film) odpad!

Jak by řekl Homer Simpson: "To je ale **čovina!" Stíhačky dohánějící meteorit v zemské atmosféře. Umělá gravitace v raketoplánu složeného samozřejmostí. Jaderné nílože upevněné jedním řetězem a přemisťované pomocí horolezecké karabiny, výpadek eletriky v Hustonu:)))) atd... Nežádám od sci-fi realitu, ale co je moc, to je moc. Tohle musí napsat a vypustit už opravdu dement. Vrchol demence a obtloustlý Stephen Baldwin k tomu.

Sladká Laura (2005) (seriál) odpad!

Solidní zápletka, propracované dialogy, skvělí herci. Ať žijí seriálové perly na TV Barrandov!

Rosamunde Pilcher - Srdce ve větru (2008) (epizoda) odpad!

Tohle je fakt na poblití. Někdo řekne - ty nemáš rád romantiku - ale to řekne divák, který tomuto žánru odpustí vše, jenže když se na snímek podíváte blíže, nejde o romantiku. Jde o maximální prázdnost, plytkost a hloupost. Tohle napíše, zahraje i zrežíruje osmileté dítě. Darmo mluvit. Jeden večer po túře na Slovensku. 10% za masochistickou míru zábavnosti.

Máte slovo (2008) (pořad) odpad!

Tohle je fakt hodně špatný pořad.

Disaster Movie (2008) odpad!

Na to se prostě nedá koukat až do konce. Zkoušel jsem to asi třikrát, skutečně. Otřesné, to však nevylučuje to, že mohou existovat stejně špatné či možná horší filmy ve světové distribuci.

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

Na tohle jsem koukal kolem svého desátého roku věku s babičkou, když mě hlídala, už tehdy mi to bylo svým způsobem hodně odporné. Jedině důchodcům to může přinést vytržení z jejich stárnutí.

S Club 7 v L.A. (2000) (seriál) odpad!

Strčit prst do krku vyjde nastejno, ale drátem do oka to ne. Horší jest ztratit oko.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Chápu, že moje babička (vzhledem k její vytíženosti) to bere. Ale jinou skupinu lidí nechápu. Proč zrovna sem tečou prachy? Kdyby si raději koupili něco na sebe, nebo se někam schovali a nechtěli nás tímhle zmrzačit.