Flashdance (1983)

Muzikál o dívce svářečce a tanečnici, která touží po splnění velkého snu...chybí ji odvaha, sebevědomí a ke splnění ji dopomůže láska a pevná vůle... skvělá hudba i příběh. Závěr nemá chybu. Muzikál jsem viděla i na živo v Mětském divadle.

Frajeři ve Vegas (2013)

Tak za mě skvělá komedie, která vždy pobaví. Několikrát viděno a vždy rozesmálo. Partička dědků jede na výlet do Las Vegas pařit, no komu se to z vás splní 😁

Gamer (2009)

Nejsem fanouškem pc her, ale zde je krásně vidět, co to dělá s lidmi posedlé virtuálním světem. Což je jeden plus. A druhý malý plus za Gerarda Butlera. Celkově bych řekla nuda a fuj.

Geostorm: Globální nebezpečí (2017) odpad!

Samý žvanění, kódování, plno efektů s počasím. Akce a napětí téměř nulová. Butler za něco trochu stál.

Ghost Stories (2017)

Super, konečně horor, u kterýho jsem se bála a občas i lekla. Povídky byly zajímavé, napínavé a nenápadně na sebe navazovaly. Bohužel konec to zabil. Nepochopila jsem to. Asi si to někdy pustím ještě jednou a snad porozumím.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Vtipný, zábavný, romantický seriál plný hlášek, výrazů a vtipů. Je to moje srdcová záležitost, viděla jsem ho několikrát a věřím, že se ještě na něj dívat stále a dokola budu a neomrzí mě to snad nikdy. Vřele doporučuji na relax:-)

Gran Torino (2008)

Vadil mi, jak byl Walt stále nasraný, ale jeho sprostý slovník mě zas tak nevadil, to se tady hodilo.Skvělý drama o rasismu , přátelství a poznání jiné kultury, o šikaně a gangu a hlavně o lásce . Pochopíte, když uvidíte.

Gravitace (2013)

Kdyby tam nehrála S. Bullock, tak se na to ani asi nepodívám. Tady je zrovna důkaz toho, že hodnocení čsfd je klamné. Pěkný vesmír, pěkná hudba, ale podruhé se na to už dívat nebudu.

Green Lantern (2011) odpad!

Po prvních deseti minutách už jsem nevěděla o čem film je,jen si pamatuju zelené světlo na konci tunelu. Dobře se mě spalo :-D

Grimsby (2016)

"Jak řekl Ježíš: "Nevykouříš péro svýmu zasranýmu bratrovi." Komedie, u které jsem se zasmála, sice místy nechutná a trapná, ale stojí za to se na to podívat.