A co když je to pravda? (2005)

Romantická, bláznivá komedie, kdy si říkáte, že zázraky se dějí a na konci filmu jim věříte. No, ale mít u sebe neustále ducha, asi bych se zbláznila :-D

Rozum a cit (1995)

Touha, láska, naděje, cit, žal. . .a plno skvělých herců, nádherné dobové kostýmy a skvostná krajina.

Troja (2004)

Válku přivolal nečestný boj Parise s Menelausem o nejkrásnější ženu Helenu. A padla Trója. . .

Donnie Darko (2001)

Přemýšlím na tím, proč má tento film tak vysoké hodnocení a takovou oblíbenost. Pěkná hudba, super kamera, efekty taky dobrý, obsazení chválihodné....A proč halucinace s tak ošklivým králíkem a kde je tak dlouho očekávaný konec světa? Putování s časem proběhlo až na konci, to celkem ušlo, ale nic víc nic míň.

Pokrevní bratři (1999)

Mluví se tady hodně sprostě, uvidíte ze střechy letět záchod, který spadne na mafiána a praštěnýho poldy, který vyšetřuje se sluchátky v uších s operní hudbou :-D a motlidby při zabíjení, to mě bavilo.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Sledovávala jsem to a celkem i bavilo, ale postupem času se to hodně změnilo k horšímu. Teď už na sebe jen kydají špínu a kritizují co se dá.

Akta X (1993) (seriál)

Viděla jsem poctivě všechny díly a za mě jako seriál o paranormálních jevech super. Kdo by neznal Murdera a Scullyovou, že? Je fakt, že podruhé už to není ono, ale seriál v tomto duchu už jen tak skvěle nenajdete. Je to legenda :-)

Výměna manželek (2005) (pořad) odpad!

Pár dílů jsem viděla a pokaždé jsem si říkala. "Kdo normální se tam přihlásí?" a " Je to skutečné nebo mají nějaké instrukce, aby to mělo nějakou sledovanost?" Je normální, aby si lidi pozvali k sobě kameru a měli takový bordel????To byl kolikrát hnus, ostuda národa.