Chata v horách (2012)

Super horor, u kterého jsem se nebála, ale napětím jsem se ani v křesle nehla. Objeví se tu všecky krásné příšerky ze všech hororů. Námět podobný Hunger Games, kdy s postavami si hrají....a to mě baví.

The Divide (2011) odpad!

Já vím, dala jsem odpad, ale pro mě film úplně nedotažený a protáhlý zbytečnými scénami... Nevím jak bych se chovala, kdybych měla ponorkovou nemoc, ale asi bych určitě nemučila někoho kdo mě zachránil, dal útočiště, pití a jídlo. Chybělo mi vysvětlení proč k výbuchu došlo či co se vůbec stalo.

Wolf Creek 2 (2013)

Věčně nasraný řezník si jezdí tam a zpět polem nepolem a místo prasat kuchá lidi. Mihne se tam i pár klokanů, klasická honička chtě nechtě ON je vám stále v patách a toť asi vše zajímavého.

The Guest (2014)

Toto bylo dost hustý. Pěkný boreček 😊 se vetře do jedné rodiny a se všema je nejlepší kámoš, pomáhá jim. Já mu to samozřejmě taky věřila. Takový pěkný modrý oči, že☺a nakonec všecky pozabíjí a ty jeho pohledy, to nemělo chybu .

Neon Demon (2016)

* za skvělou hudbu. Proč tento zdlouhavý a nudný film je horor????? Napadá mě jen to, aby divák u toho vydržel s myšlenkou , že se něco bude konečně dít a sakra....ono se nic nedělo.

Pevnost Boyard (2016) (pořad)

Říkejte si co chcete, já se těšila a byla mile potěšena. Bavila jsem se a těším se na další díl . Zpracování titulek podobné jak ve Hře o Trůny, to jest další bod. Kapku mi nesedí Rosák, ale vem to čert .

Ulice (2005) (seriál)

Málokdo to přizná, že tuto nekončící českou telenovelu sleduje. Ať už jako kulici či se mrknete jednou za měsíc, zkrátka nevěřím, že se nikdo nepodivá. Mě se to líbí, odpočívam u toho.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Samé negativní zprávy plné reklam a upoutávek na novácké pořady. Trapárna.

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Vladimír Čech byl nejlepší moderátor v této zabavné a vědomostní soutěži. Nezapomenutelný a nenahraditelný. Viktor Preiss je nudný a se svým monotónním hlasem je to úplná katastrofa.