Hospoda (1996) (seriál)

Pěkná úvodní písnička...když se hóóódně nudím, tak pár dílů snesu, ale věčné posedávání v hospodě mě nic neříká.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Dva nejlepší kámoši se vezmou.... Adam Sandler nikdy nezklame, tam kde je on, tam je i sranda. Zkrátka bláznivá a pohodová komedie.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Celý film probíhal v krytu s psychoušem, kterýmu vůbec nevěříte, že došlo na Zemi ke katastrofě, páč je úplně pošahaný a hrdince se nakonec podaří utéct, kdy pak zjistí, že na Zemi jsou mimozemšťani. Panebože, ten konec tomu nasadil korunu. A název filmu je nějak mimo mísu.

Zatímco spíš (2011)

Do detailu promyšlený thriller. Po celou dobu si říkáte co zvráceného udělá...

Grimsby (2016)

"Jak řekl Ježíš: "Nevykouříš péro svýmu zasranýmu bratrovi." Komedie, u které jsem se zasmála, sice místy nechutná a trapná, ale stojí za to se na to podívat.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Něco jako bondovka, ale s vtipnějšími scénami, zábavnější dobovou hudbou a dva agenti, co se skvěle doplňují :-D

Padesát odstínů černé (2016) odpad!

Pár blbých momentů na zasmání tu jsou, ale mě to spíše bylo celé takové trapné až do nebe volající zhovadilost.

Na hraně zítřka (2014)

Akční sci-fi jak má být. Nekonečné probouzení ve stejný den k dosažení všech přítomných ke zničení nepřítele. Cruise tam hraje namyšlenýho pitomečka, který je ve finále hrdina.

Ledově ostří (2007)

Jen začala hrát hudba u titulek, už jsem se smála a věděla, že se u těch dvou potrhlých uchyláků na ledě nebudu nudit. Paráda!!!!

Kolonie (2015)

Dost drsné a napínavé drama, který musíte vidět. Obsazení skvěle vybráno a děj, na motivy skutečných událostí až mě mrazilo po zádech, jak toto se mohlo vůbec dít. Vypatlaný bůh Pius.