District 9 (2009)

Napínavý a fakt drsný sci-fi, kdy se člověk mění v mimozemšťana a zjišťuje, že kolikrát lidi tropí větší zlo než mimozemšťani a jak moc dobře chutná kočičí žrádlo. :-) Docela by mě zajímalo pokračování. . .

Můj přítel delfín (2011)

Moc dojemný a krásný příběh s myšlenkou, že se nemá nikdy nic vzdávat bez boje.

Po čem ženy touží (2000)

"Panebože, podívala jsem se na jeho penis!!" "Panebože, znova!!" :-D

Rebelka (2012)

Moc pěkná animovaná pohádka s pěkným a usměvavým příběhem. Rebelka chce změnit matku ve svůj prospěch a ta promění se v medvěda, díky tomu se sblíží. Neokoukaný námět.

Chcete být milionářem? (2016) (pořad)

V. Čecha nelze nahradit, to víme všichni, byl jednička. M. Vašut převzal roli zodpovědně, ale otázky čte moc rychle a nedává tolik prostoru na rozmýšlení. Také si myslím, že některé otázky jsou mimo rozsach základních vědomostí.

Pařba na třetí (2013)

Očekávala jsem jako všichni pařbu jako hrom a tady byli všichni střízliví, ale nebýt Alana, který je magnetem průšvihů, tak nuda. Alanova balící technika s lízátkem byla fakt nejnechutnější :-)

Osamělý jezdec (2013)

Westerny nemám ráda, ale musím dát dvě * za J.Deppa, opět nezklamal, jeho přiblblé role mu prostě sedí a baví mě.

Muži, ženy a děti (2014)

Skvělý pohled, jak fungují vztahy mezi rodiči, dětmi a všichni navzájem. Ukazuje nám, jak špatně mezi sebou komunikujeme, navzájem díky nedůvěře či nesebevědomím si ubližujeme. A hlavně nám ukáže, že láska je mocná. Pěkně natočené.

Zápisník jedné lásky (2004)

Pěkný scénář, kdy dědoušek vypráví své osudové životní lásce jejich příběh. Fakt krásně dojemné, ale hlavně asi spíš jen pro nás ženský. Musíte mít náladu a chuť, aby jste se do krásného, romantického, osudového příběhu naplno vžili.

Miami Vice (2006)

Tak začátek akčňáku jsem totálně nepochytila, ztrácela jsem se kdo je kdo. Po příchodu Isabelly, kdy se zamilují do sebe s agentem mě to začalo i bavit. A občas i nějaká střílečka, ale nejlepší na filmu byla hudba.