Saw: Hra o přežití (2004)

"Většina lidí si neváží života. Vy si ho už vážit budete. Konec hry."

Soumrak mrtvých (2004)

To byla kravina. Parodie a komedie jakoby ve stylu hororu, to vážně nemusím. Dám jednu za orangutána :-D

Táta na plný úvazek (2004)

Rodinný, romantický, dojemný, veselý, milý, roztomilý, nenáročný příběh s příjemnou hudbou. Akorát mi tam moc nesedí Liv Tyler.

Team America: Světovej policajt (2004)

Neuvěřitelně parodická akční komedie s loutkami, to se jen tak nevidí ...nudit se nebudete, ale za mě i tak lepší průměr.

Troja (2004)

Válku přivolal nečestný boj Parise s Menelausem o nejkrásnější ženu Helenu. A padla Trója. . .

Vybíjená (2004)

Slušná komedie, pobavíte se a zjistíte trošku jiná pravidla vybíjené než se hraje u nás. Ben Stiller je opět debilní šašek. Hasselhoff a Norris tomu dali třešničku na dortě😃

Zápisník jedné lásky (2004)

Pěkný scénář, kdy dědoušek vypráví své osudové životní lásce jejich příběh. Fakt krásně dojemné, ale hlavně asi spíš jen pro nás ženský. Musíte mít náladu a chuť, aby jste se do krásného, romantického, osudového příběhu naplno vžili.

Zpověď královny střední školy (2004)

Průměrná americká komedie s Lindsay, kterou mám ráda a s Megan Fox, která se opravdu hodí jen na role nafoukané pipiny. Zas tak špatné to nebylo ve srovnání s jinými filmy. A ta praštěná učitelka je taky fajn :-)

50x a stále poprvé (2004)

Každý den se opakuje ten samý den a stále dokola. Je to smutné, ale díky Sandlerovi taky zábavné a romantické.

Baba na zabití (2003)

Černá komedie o manželském páru a neskutečně otravnou babkou, kterou chtě nechtě zabít :-) Není to špatná komedie na odpoledne nebo při žehlení. Haha.