• Thriller

Everest (2015)

Partička nevhodně uvažujících lidí na nevhodném místě s evidentně nevhodným vybavením... to už tady bylo mnohokrát a je to pořád stejný někdo zařve, jinej skoro zařve a další to protančí nahoru a dolu aniž by se zadejchal. Já chápu, že je tam asi hezký výhled, ale sápat se někam na kopec kde mě sejme i menší bouře, protože na to moje vybavení za desítky tisíc prostě a jednoduše nestačí je HOVADINA.

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Ve filmu Prázdniny pana Beana hrál Willem Dafoe egocentrického blba co přišel světu ukázat svůj velkolepý film, ale tato scéna byla natáčena jako komická část filmu. Bohužel ty Slovenský cikorky to asi myslí vážně!

Miluj souseda svého (2014)

Ten zmetek si ty role samotářů a ztroslotanců prostě užívá a já mu to věřím v každém filmu od začátku do konce. bylo to fakt dobrý. :-)

Focus (2015)

Ach jo!!! Ono to docela šlo, ale ten ubohej, dementní konec to celý poslal do srač.. jinak kdo má rád styl alá Dannnyho partáci nebo Italskej job se nudit nebude.

Nula od nuly pojde (2006)

Střeštěný příběh, směšný Simon Pegg, komický David Schwimmer, krásná Alice Eve a opravdu perfektně zvolená hudba k filmu mě nutí hodnotit velice kladně.

The Gambler (2014)

Absolutně beze snahy o kousek zápletky se protlouká Wahlberg celým filmem jako sice nevím kdo, ale jak zazní na konci filmu gambler určitě ne, protože to co předvádí nejlepší kámoš zhulenýho Médi Bédi rozhodně není gambl. Ale když Pán réžisér chtěl, aby to bylo takto prezentováno....

Počátek (2010)

Jen ať se káča točí jak na kolotoči. Na to, že je to sci-fi dlouhý jak prase to docela šlo. Bylo tam spousty hluchejch a nudnejch míst, ale jak píšu je to sci-fi, tak mu musím hóóódně odpustit.

Noční můra v Elm Street (2010) odpad!

Pro mě absolutně nepochopitelné obsazení hlavní role (když se o ní ucházel i Englund) a komické efekty (jako třeba nože co jiskří jak prskavky) dělají z tohoto filmu divákovu noční můru.

Soudce (2014)

Na to jak to bylo dlouhý mě to nenudilo a to je velký plus. Navíc i příběh byl docela obstojnej a perfektní Robert Duval, který místy zachraňoval svého jmenovce a kolegu z branže, který se mi tam moc nehodil, ale jinak hezký film.

Interview (2014)

Když v něčem hraje Seith Rogen je to známka toho, že jde o pravou émerickou komédii no a ani u interview to není jinak. Je to hovadina pro zasmání možná divákovi ve věku 10-15 let, protože mě film o tom jak Honza Kraus jede dělat rozhovor s rákosníkem co prodává ve stánku mrkev z polystyrenu nějak nebere.