Rande (1997) (pořad) odpad!

Tohle ono, které se nedá pojmenovat patří do jiné galaxie.

Křižovatky života (2013) (pořad)

Rád se zasměju a tenhle cyklus ze života je opravdový lék.

Deník zasloužilé matky (2001) (seriál) odpad!

Americká trapnost nezná mezí a tohle je důkazem. Nechápu a je mi blbě z televizního odpadu.

Kvíz show (2015) (pořad) odpad!

Jen další stupidní pořad pro lidi, kteří rádi vyhazují peníze z okna. Tyhle věci nemaj na televizní obrazovce co pohledávat, ihned bych to zrušil

Máte doma uklizeno? (2003) (pořad) odpad!

Z toho pořadu a všech lidí, kteří v něm kdy hráli je mi na blití. Hnus 5%.

Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

Další odpadní produkt televize Barramdov, který podává hezky za tepla každý všení den. Barrandov je prostě bohatá televizní stanice, jinak by musela zkrachovat už někdy před 3 lety.

Česká tajenka (2013) (pořad) odpad!

Velice nezáživné a trapné. Pana homo Cibulku bohužel nemohu vidět déle než 10 minut, jinak by se mi přehřál televizor. 0%.

Drtivá porážka (2011) (pořad)

Nějak takhle by měl vypadat vtipný soutěžní pořad! České stanice vemte si z toho příklad, protože ty vaše nekonečný pokusy dělat zábavu s našema serebritama je pěkně trapný! Drtivou porážku tu já můžu - 80%.

Modus Anomali (2012)

Od začátku velice tajemné a pointu si nikdo nedokáže tipnout, ale pak přijde rozuzlení a já nebyl uplně spokojen. Ten snímek na mě působjí jako jedna velká fetácká jízda s docela pěkně vybudovaným tajemnem, ale ke konci spíš mírné zklamání. Kdo rád mysteriozní filmy, tak jděte do toho. 65%.